Novinky

20.09.2023

Změřte své pneumatiky před zimou a ochraňte životy na silnicích!

Když padají první sněhové vločky a teploty klesají pod bod mrazu, je čas přemýšlet o jedné z nejdůležitějších součástí vašeho vozu - pneumatikách. Změření stavu vašich pneumatik před zimou by nemělo být volitelné, ale povinné. V tomto článku se podíváme na to, proč byste měli dát svým pneumatikám pozornost, jaké hodnoty by měly mít a co se může stát, když tuto zodpovědnost zanedbáte.

11.04.2023

Koloběžka - zábavná cesta k hubnutí a zdraví (Díl 1.)

Když jsem byla malá měla jsem jednu z těch klasických koloběžek s velkými nafukovacími koly a nožní brzdou, která mi poskytovala nekonečné hodiny zábavy a dobrodružství. Vzpomínám si, jak jsem se proháněla po chodnících, zatáčela kolem stromů a závodila se svými přáteli. Tehdy jsem si ani neuvědomovala, že se při tomto zábavném čase také dostávám do formy a udržuji své tělo zdravé.

09.01.2020

Foggystop - pomocník při mlžení a vlhkosti

Odvlhčovač FoggyStop je inovativní produkt americké firmy SIGNUS Technology Corp. zabraňující zamlžení a vzniku námrazy na vnitřní straně skla automobilu. Již žádné hadříky, škrabky nebo spreje. FoggyStop udržuje vlhkost vzduchu v autě pod rosným bodem a tak k zamlžení nebo zamrznutí jinovatky nemůže dojít na základě fyzikálních zákonů. Vyzkoušeli jsme za vás perfektní nezamlžený výhled i v extrémních podmínkách rakouských Alp. Vydrží pohlcovat vlhkost až 3 roky (během několika minut jej lze snadno regenerovat - vysušit a znovu použít více než 100x). Nemusíte nic dokupovat, žádné drahé náplně. Účinnost odvlhčení je ověřena státní zkušebnou.