ARCTIC představuje 4U-M serverový chladič pro 4U serverové systémy

ARCTIC, přední výrobce tichých chladičů a komponent, uvádí na trh multikompatibilní serverový chladič pro 4U serverové racky. Freezer 4U-M je nástupcem zavedeného Freezer 4U SP3. 

Jedná se o všestranný serverový chladič s nastavením push-pull ventilátoru, velkou kontaktní plochou a vylepšeným montážním systémem. Díky své kompatibilitě s paticemi Intel LGA4189 a LGA4677 a také paticemi AMD SP6, sTR5, SP3, TR4, sTRX4 a sWRX8 je vhodný pro širokou škálu serverových procesorů Intel a AMD.

I při zvláště vysokém chladicím výkonu spotřebuje pouze 2,88 wattu, což podtrhuje jeho pozoruhodnou energetickou účinnost i při chlazení výkonných procesorů s až 64 jádry a TDP až 350 wattů. Díky velkorysé 53 mm volné paměti RAM umožňuje Freezer 4U-M použití paměťových modulů s většími chladiči. Tato vůle umožňuje efektivní cirkulaci vzduchu a zajišťuje kompatibilitu s širokou škálou variant RAM.

   

Díky optimalizované instalační výšce pouhých 145 mm se Freezer 4U-M vejde do běžných 4U serverových stojanů a většiny spotřebitelských skříní 4U.

Zakoupit můžete zde