ESSOX - rozdělení platby bez navýšení nebo na splátky

Nově nabízíme díky platební bráně Comgate možnost nákupu zboží kde si můžete rozdělit platbu na 2-4 části bez navýšení nebo využít splátky na 6-72 měsíců.

  • Rozložená platba bez navýšení

Pro zákazníky, kteří nechtějí nebo nemohou zaplatit za nákup najednou a zároveň se jim nehodí spotřebitelský úvěr, je určena rozložená platba bez navýšení. Tato metoda, kterou ČNB ocenila zlatou medailí v kategorii nebankovních spotřebitelských úvěrů soutěže Zlatá koruna 2023, umožňuje rozdělit úhradu za nákup na dvě, tři nebo čtyři stejně vysoké platby, přičemž první uhradí zákazník ihned bankovním převodem, další doplatí bez navýšení v měsíčních intervalech.

Touto metodou mohou zákazníci zaplatit za nákup o hodnotě 2000 – 30 000 korun, žádost i schválení probíhá online v prostředí uzpůsobeném pro mobilní zobrazení a pro využití mobilní aplikace bankovnictví. 

  • Splátkový prodej

Letos na jaře na platební bránu Comgate přibyla metoda splátkového prodeje, která nabízí zákazníkům možnost rozdělit si výdaj za nákup vyšší hodnoty na dlouhodobé splátky.

Jeho spotřebitelský úvěr umožňuje zaplatit za nákup v hodnotě 2000 – 500 000 korun a splátky je možné rozprostřít do období mezi šesti až 72 měsíci, pokryje tedy i mimořádně vysoké výdaje. A hodí se i pro firmy a podnikatele.

Tuto platební metodu může využít osoba starší 18 let se dvěma doklady totožnosti a pravidelným zdrojem příjmu (zaměstnanec, osoba na mateřské, v důchodu, ale i podnikající fyzická osoba nebo právnická osoba). Pokud si zákazník zvolí variantu podpisu smlouvy formou SMS, vše probíhá online během několika minut. E-shop dostává celou hodnotu nákupu ihned po kontrole smlouvy, která probíhá online.