Intenzivní a luxusní vůně California Scents

Velice intenzivní a luxusní vůně značky California Scents jsou důkazem, že existují opravdu dlouhotrvající a přijemné vůně do auta. Komě toho, že jsou to převážně vůně do auta, lze je použít i ve Vaší domácnosti či kanceláři.

Tento osvěžovač vzduchu je tvořen třemi bloky parfémem napuštěnými lisovanými lny, které jsou uloženy ve velice povedené plechové dóze Car Scents. Na vrchu této plechovky je plastové víčko s možností nastavení intenzity vůně. Z výroby je navíc celá voňavka uzavřena originálním plechovým víčkem, aby její vůně nevyprchala ještě před samotným prodejem a umístěním do požadovaného prostoru.

K dostání je několik desítek druhů vůní které naleznete a můžete zakopit ZDE.

Po otevření plechovky vydrží vonět déle jak dva měsíce.
Díky své pevné konzistenci nehrozí u osvěžovačů vzduchu California Scents vylití vůně a následné poleptání či poškození interiéru automobilu, jako je tomu možné u jiných vůní do auta s nádobkou s parfémem. Originální celý název této vůně je California car Scents.

Nastavte si intenzitu!
Každá plechovka s vůní do auta California Scents má speciální plastové víčko s možností regulace intenzity vůně. Jednoduchým otočením víčka tak můžete pootevřít či přivřít plechovou nádobu a tím upravit intenzitu vystupující vůně. Díky tomu si můžete libovolně nastavit intenzitu vůně třeba podle Vaší aktuální nálady nebo podle aktuálních okolností.

Kompaktní rozměry!
Díky svým rozměrům jej můžete uložit v podstatě kamkoliv. Vejde se krásně do kapsy dveří či držáku na nápoj. Celkové rozměry vůně do auta Car Scents jsou: v průměru 6,9 cm a výška pouhé 4 cm. Tento osvěžovač vzduchu váží 42g.

Šetrné k životnímu prostředí!
Tyto osvěžovače vzduchu od společnosti California Scents jsou velice šetrné k životnímu prostředí. Plechový obal osvěžovače vzduchu je tvořen recyklovatelným hliníkem a jeho obsah, který tvoří tři lnové bloky, je plně biologicky odbouratelný, a to díky svému přírodnímu původu.

Celou nabídku Auto - moto nalezente ZDE