KICKBIKE s novinkami pro koloběžkáře

KICKBIKE je pojmem mezi koloběžkami a u nás najdete kompletní sortiment

Z nových KICKBike koloběžek vybereme jen namátkově a vše si můžete prohlédnout na níže uvedených odkazech


Koloběžka Kickbike CITY G4 - bílá

CITY G4 je  ideální dopravní prostředek do města, na krátké a střední vzdálenosti, malé nákupy. Praktický, lehký a stylový. Tento model je oblíbený především mezi ženami, avšak svoji praktičnost prokazuje i ve velkých halách nebo skladech.

Koloběžka Kickbike RACE MAX 20 - leštěný hliník

Legenda mezi koloběžkami. Silniční speciál, který v roce 2013 bez zaváhání zdolal všechny nástrahy stého ročníku cyklistické Tour de France, KICK FRANCE 2013 - Tour de France na koloběžce. Jediný sériově vyráběný koloběžkový hliníkový rám Race Max SQ vyniká kombinací nízké hmotnosti a důmyslné tuhosti materiálů. To tvoří základ koloběžky, která je ověnčena nespočtem světových titulů a dalších úspěchů v závodním koloběžkovém pelotonu. Na své si přijdou ovšem i běžní uživatelé, kteří ocení nízkou váhu koloběžky spojenou s její tuhostí. Pokud jedete na výlet, trénink nebo závod, vždy budete spokojeni.

Koloběžka Kickbike RACE MAX 28 - bílá

Nejrychlejší sériově vyráběná koloběžka světa je tu! Po několika testovacích verzích můžeme přivítat na trhu "bombu" ze stáje Hannu Vierikka, kterou hned osedlalo několik špičkových koloběžkářů na nedávném MS v koloběhu v Plzni a získalo na tomto stroji několik titulů mistra světa..Kvůli důrazu na tuhost rámu je koloběžka o něco těžší než při nástavbě původního Race MAX 20 o adaptéry, avšak jízdní vlastnosti se s adaptéry nedají srovnat! Tento hliníkový skvost je k dodání v perleťově bílé barvě, Váha této koloběžky ve standardu je 8,79kg, tedy včetně odrazek, zvonku a je vybavena dvěma silničními brzdami!

Koloběžka Kickbike FAT MAX - černá  

Máte chuť si sjet na koloběžce sjezdovku v každé roční době? Máte rádi adrenalin, ale zároveň se chcete cítit bezpečně? Je tu SUV mezi koloběžkami - FAT MAX - král, přímo diktátor! S pevnou vidlicí avšak na FATbikových kolech a pláštích, které příjemně pruží a tlumí veškeré nerovnosti! Hydraulické diskové brzdy. Vítejte ve světě adrenalinu a blažené spokojenosti ze svobody pohybu!

Koloběžka Kickbike e-CRUISE - černá (ELEKTRO)

Cruise MAX na elektrice - co více si přát! První KICKBIKE na elektrice. Spojením lithiové baterie, motoru o výkonu 250W a prověřeného hliníkového rámu Kickbike Cruise MAX se stupátkem rozšířeným na 15cm vznikl e-Cruise. Parádní elektrická koloběžka je plně normovaná na nové předpisy EU týkající se elektrokol. Na jedno svezení ujedete cca 30km, maximální rychlost koloběžky je dle regulí stanovena na 25km/h. Díky své váze a volnoběžce v elektromotoru je však na koloběžce možné jezdit i bez použití motoru, nebo si jen tak občas přidat energie do kol dle libosti. Vyměňte pohonné hmoty za elektriku! Vyměňte auto za e-Cruise...

Koloběžka Kickbike CROSS 29er černá

Koloběžka 29x26 pro aktivní mushery. Kickbike Vám představuje sériový skvost do terénu! Koloběžku, která protáhne pořádně nejen Vás, ale i Vaše psy. S prototypem tohoto modelu CROSS 29er získal loni na ME v mushingu v kategorii DS2 (koloběžka se dvěma psy) finský borec Pekka Jurvelin evropské zlato. Koloběžka zaujme lehkým hliníkovým rámem, který znáte již ze závodního silničního provedení, hydraulickými brzdami a přední pevnou karbonovou vidlicí, která v terénu velice příjemně pruží a tlumí tak nárazy.
Hlavové složení je moderní tapered 1 1/8 - 1 1/5, které pomůže tuhosti a pevnosti rámu a vidlice. Ideální koloběžka pro mushery a pro ty, kteří nedbají terénu, v kterém jedou!!