ACUTAKE DarkMassage (USB Massagist) BLACK

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
96,9 Kč
80,1 Kč bez DPH
Kód: ID016339 EAN: 8591897050145 Výrobce: ACUTAKE
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
ACUTAKE DarkMassage (USB Massagist) BLACK
Relaxační masážní balonek je možné použít buď ručním přiložením, a nebo ještě lépe tak, že ho umístíte mezi požadovanou část těla a opěrku židle. Balonek nepotřebuje žádné další napájení a pomocí vibrací o rychlosti 3600RPM masíruje tu část těla, kterou potřebujete. Pokud se například cítíte unaveni, použijte balonek na masáž rukou hlavy nebo nohou, pro uvolnění svalů je možné balonek použít například na záda, ramena krk, pas, boky, stehny atd. Provoz je velmi tichý a ani nehrozí přehřívání zařízení. Ovládání je velmi jednoduché - stačí pouze zapnout pomocí jediného tlačítka. Zařízení je velmi kompaktní (85x43mm) a velmi snadno se s ním manipuluje. Pouze zapojíte do USB portu, umístíte a zapnete tlačítko. Zařízení neslouží k léčebným účelům, ale jako relaxační a masážní pomůcka..
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Společnost Acutake nabízí různé produkty z oblasti počítačového hardware a doplňků, kde většinou jde o ty jednodušší záležitosti jako myši, klávesnice, USB udělátka typu ohřívač kávy (či spíše zpomalovač chladnutí), atp.

>> Více informací o výrobci