AIREN AiWine Stojan na víno Laso

  • AKCE
Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
299 Kč
279 Kč
230 Kč bez DPH
-7%
Kód: ID209753 Prod. číslo: AIREN - AWLB EAN: 8591897031663 Výrobce: AIREN TECHNOLOGY
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
AIREN AiWine Stojan na víno Laso
Držák - stojan na víno laso Stylový doplňek pro všechny milovníky vína, který svou konstrukcí zaujme každou návštěvu. Po vložení láhve stojan vypadá, jako by láhev držel nějakou magickou silou, ve skutečnosti jde však o promyšlený trik. Stojan se skládá ze tkaného provazu, který je vyztužený kovovou výplní, aby mohl láhev pevně držet. Konec provazu vyztužen již není, takže jej můžete zauzlovat a kroutit, aby byli hosté skutečně přesvědčeni, že se jedná jen o provaz. Univerzální velikost stojanu zaručuje použití pro téměř všechny láhve. Technické parametry: Držák je určen pro láhve o maximálním objemu 1l, přičemž průměr hrdla musí být menší než 3,5 cm (naprostá většina lahví nejen na víno). délka stojanu - 35 cm výška stojanu – 16,5 cm šířka stojanu – 12 cm délka natáhnutého lasa - 77 cm průměr lasa - 0,75 cm vnější průměr smyčky na láhev - 4,5 cm vnitřní průměr smyčky na láhev - 3 - 3,5 cm
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Počítačové skříně, ventilátory, myši a další PC příslušenství, to jsou produkty značky Airen Technology. Díky silnému technologickému zázemí a vysoce kvalitním specialistům se řadí mezi prvotřídní výrobce počítačových periferií.

>> Více informací o výrobci