ARCTIC Summair Light Mobile USB Fan

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
299 Kč
229 Kč
189 Kč bez DPH
-23%
Kód: ID285141 Prod. číslo: AEBRZ00018A EAN: 4895213700481 Výrobce: ARCTIC
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
ARCTIC Summair Light Mobile USB Fan
Chcete mít chladnou hlavu i v největším parnu? S naším ARCTIC Summair Light to nebude problém. Tichý USB ventilátor se postará o příjemný a svěží vítr - v kanceláři, ve studiu doma nebo při práci na přenosném počítači či ve vlaku. Použití portu USB jako zdroje napájení je nejen extrémně energeticky účinné, ale je také velmi kompatibilní se širokou nabídkou dalších produktů. S přiloženou přepravní taškou je ARCTIC Summair Light dokonalým společníkem pro podnikání i výlety. Flexibilní krk a regulace rychlosti zajišťují velmi snadné a individuální nastavení. Funkci zajištuje ventilátor 92 mm o nastavitelných otáčkách 900 – 2100 RPM. Summair Light Mobile USB Fan Features • Ultra-quiet mobile USB fan • Fan protection grill for safe use • 92 mm fan • Flexible neck for individual positioning • Ideal for laptop Want to keep a cool head even in the biggest heat? With our Summair Light this won't be a problem. The whisper quiet USB fan takes care of a nice and fresh breeze - in the office, in your study at home or while working at the laptop on the train. Using the USB port as power supply is not only extremely energy-efficient, but it is also very compatible to a wide variety of gadgets. With the included carrying bag, the Summair Light is the perfect companion for business trips. The flexible neck and the stageless speed regulation ensure a very easy and individual operation. Specifications Fan Size: 92 mm Fan Speed: 900 – 2100 RPM USB Connector: USB 2.0 Voltage/Current: 0.26 A /+5 V DC Dimensions: 115.2 x 113 x 36.8 mm (Gooseneck in locking condition) Net Weight: 95 g
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Arctic GmbH, dříve známý jako Arctic Cooling, je výrobcem počítačových chladicích komponent, zejména chladičů procesorů a grafických karet čiventilátorů. Od roku 2010 společnost Arctic rozšířila svoji obchodní činnost tím, že zahájila řadu produktů, které uspokojují další požadavky spotřebitelů, kromě požadavků na hardware chlazení počítače.

>> Více informací o výrobci