Filtrační konvice BWT SLIM MEI 3,6l bílá + 1x filtr Mg2+

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
299 Kč
247 Kč bez DPH
Kód: ID345215 EAN: 9022001906953 Výrobce: BWT
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Filtrační konvice BWT SLIM MEI 3,6l bílá + 1x filtr Mg2+
Bílá filtrační konvice BWT Slim s velkým objemem 3.6 litru s manuálním indikátorem výměny filtru. Balení obsahuje jeden filtr. BWT Slim3,6 l upoutá svým jednoduchým a přímočarým designem a největším objemem ve své třídě. Díky zvýšenému objemu je filtrační konvice vhodná pro větší domácnosti, kavárny, kanceláře apod. Navíku je manuální indikátor výměny filtru. Kromě toho jefiltrační konvice vybavena automatickým plnícím víčkem.Ergonomická rukojeť zajišťuje snadnou a bezpečnou manipulaci. *ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadnou manipulaci *Lze mýt v myčce (kromě víčka s indikátorem) *Manuální indikátor vložení filtru *Vejde se do dveří všechběžnýchchladniček(EasyFit) *Snadné plnění vodou, díky automatickému plnícímu víčku(EasyFill) *vyrobeno: konvice v Německu, filtr v Rakousku *Balení obsahuje jeden filtr Mg2+. Přefiltrovaná voda zbavená tvrdosti je vhodná i pro přípravu horkých nápojů připravovaných pomocí rychlovarných konvic, kávovarů, automatických espresovačů apod. Minimalizujete tak usazování vodního kamene. Pravidelnou, preventivní údržbou pomocí Odvápňovací a čistící prostředky výrazně podpoříte funkčnost a zásadně prodloužíte životnost spotřebičů.
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Motto vyjadřuje naše poslání - vývoj ekonomických produktů a služeb pro úpravu vody přátelských k životnímu prostředí. Tento úkol jsme si vytýčili při založení společnosti v roce 1990. Od té doby stanovily produkty a procesy BWT technologické standardy po celém světě a dnes je Best Water Technology Group přední evropskou společností v oboru technologie úpravy vody. Více než 2700 zaměstnanců má za cíl poskytovat zákazníkům z řad soukromých uživatelů, průmyslových organizací, podniků, hotelů a komunit maximální možnou bezpečnost, hygienu a zdraví během jejich každodenního kontaktu s "elixírem života" využitím inovativních, ekonomických a ekologických technologií zpracování.

>> Více informací o výrobci