Filtrační konvice BWT VIDA 2,6l modrá + outdoor sportovní láhev

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
399 Kč
330 Kč bez DPH
Kód: ID314203 EAN: 8595235802748 Výrobce: BWT
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Filtrační konvice BWT VIDA 2,6l modrá + outdoor sportovní láhev
Modrá filtrační konvice BWT VIDA o objemu 2.6 litru s elektronickým indikátorem výměny filtru. Balení obsahuje 1x filtr. BWT VIDA 2,6 l upoutá svým jednoduchým a přímočarým designem. Na víku je elektronický indikátor výměny filtru, který Vám připomene čas provýměnu filtrační vložky. Kromě toho je filtrační konvice vybavena automatickým plnícím víčkem. Ergonomická rukojeť zajišťuje snadnou a bezpečnou manipulaci. Balení obsahuje 1x filtr s patentovanou technologií jemně mineralizující vodu v průběhu filtrace *ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadnou manipulaci *elektronický indikátor výměny filtru *praktické automatické plnící víčko pro snadné plnění vodou *Lze mýt v myčce (kromě víčka s indikátorem) *Elektronický indikátor pro kontrolu výměny filtru (Easy Control) *Vejde se do dveří všech běžných chladniček (Easy Fit) *Snadné plnění vodou, díky automatickému plnícímu víčku (Easy Fill) *vyrobeno: konvice v Itálii, filtry v Rakousku Maxxo sportovní outdoorová láhev na pití o objemu 600ml. Bezpečnostní uzávěr s krytem chránící od okolních nečistit a bakterií. Pítko je utěsněno silikonem, nehrozí tedy nechtěný únik tekutiny. Plastová láhev je vyrobena z kvalitního materiálu tritan, který neobsahuje a neuvolňuje škodlivou látku BPA. Láhev Maxxo je tedy BPA free. Je navržena tak, aby se příjemně držela. Silikonová část na boku láhve zabezpečí pevný úchop. Po odjištění pojistky uzávěru a zmačknutí tlačítka se láhev otevře a je připravena uhasit Vaši žízeň. Víčko je navíc zajištěno po otevření v kloubu tak, aby se nevracelo po celou dobu, co pijete. Láhev obsahuje i praktické poutko v barvě. Výška lahve 22,5 cm, průměr lahve 7cm
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Motto vyjadřuje naše poslání - vývoj ekonomických produktů a služeb pro úpravu vody přátelských k životnímu prostředí. Tento úkol jsme si vytýčili při založení společnosti v roce 1990. Od té doby stanovily produkty a procesy BWT technologické standardy po celém světě a dnes je Best Water Technology Group přední evropskou společností v oboru technologie úpravy vody. Více než 2700 zaměstnanců má za cíl poskytovat zákazníkům z řad soukromých uživatelů, průmyslových organizací, podniků, hotelů a komunit maximální možnou bezpečnost, hygienu a zdraví během jejich každodenního kontaktu s "elixírem života" využitím inovativních, ekonomických a ekologických technologií zpracování.

>> Více informací o výrobci