Filtrační konvice BWT VIDA MEI 2,6l bílá + 1x filtr Mg2+

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
249 Kč
206 Kč bez DPH
Kód: ID314200 EAN: 9022001903211 Výrobce: BWT
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Filtrační konvice BWT VIDA MEI 2,6l bílá + 1x filtr Mg2+
Bílá filtrační konvice BWT VIDA o objemu 2.6 litru s mechanickým ukazatelem výměny filtru. Balení obsahuje jeden filtr Mg2+. BWT VIDA 2,6 l upoutá svým jednoduchým a přímočarým designem. Na víku je mechanický ukazatel výměny filtru, který Vám připomene čas provýměnu filtrační vložky. Kromě toho je filtrační konvice vybavena automatickým plnícím víčkem. Ergonomická rukojeť zajišťuje snadnou a bezpečnou manipulaci. *ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadnou manipulaci *praktické automatické plnící víčko pro snadné plnění vodou *Lze mýt v myčce (kromě víčka s indikátorem) *Vejde se do dveří všech běžných chladniček (Easy Fit) *Snadné plnění vodou, díky automatickému plnícímu víčku (Easy Fill) *vyrobeno: konvice v Itálii, filtr v Rakousku
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Motto vyjadřuje naše poslání - vývoj ekonomických produktů a služeb pro úpravu vody přátelských k životnímu prostředí. Tento úkol jsme si vytýčili při založení společnosti v roce 1990. Od té doby stanovily produkty a procesy BWT technologické standardy po celém světě a dnes je Best Water Technology Group přední evropskou společností v oboru technologie úpravy vody. Více než 2700 zaměstnanců má za cíl poskytovat zákazníkům z řad soukromých uživatelů, průmyslových organizací, podniků, hotelů a komunit maximální možnou bezpečnost, hygienu a zdraví během jejich každodenního kontaktu s "elixírem života" využitím inovativních, ekonomických a ekologických technologií zpracování.

>> Více informací o výrobci