HG bělejší než bílý - bělicí prostředek s odstraňovačem skvrn

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
148 Kč
122 Kč bez DPH
Kód: ID364297 Prod. číslo: HG365050127 EAN: 8711577277529 Výrobce: HG International b.v
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Novák
David Novák - produktový manažer
+420 495 800 723
HG bělejší než bílý - bělicí prostředek s odstraňovačem skvrn
Bílý textil může zažloutnout působením slunečního světla, zešednout praním nebo zabarvit se při společném praní s jinými barevnými textiliemi, rychle se špiní a je citlivý na vznik skvrn. HG "bělejší než bílý bělicí prostředek s odstraňovačem skvrn" je unikátní speciální prací prostředek s aktivním kyslíkem, který vyřeší všechny tyto problémy! Zabraňuje a odstraňuje zažloutnutí, zešednutí a zabarvení a díky vylepšené receptuře s ještě silnějším pracím účinkem docílí toho, že špína a skvrny zmizí jako sníh na slunci, a to i při nižších teplotách. "Vnitřní strana uzávěru slouží jako odměrka. Na vnitřní straně odměrky jsou rysky s různými hodnotami. Během plnění musíte odměrkou několikrát zatřepat, aby se prášek rovnoměrně rozdělil a bylo možné odměřit správnou dávku. Hlavní praní: Prádlo vložte volně do bubnu pračky. Hlavní prací prostředek dávkujte jako obvykle. Naplňte odměrku práškem až ke značce 25 ml. Toto množství přidejte do oddílu pro hlavní praní. Nastavte teplotu hlavního pracího programu v souladu s předpisem pro praní uvedeném na textilii. Pokud chcete, můžete do příslušné nádržky přidat aviváž. V případě problematických skvrn použijte 40 ml produktu. Ruční praní: Naplňte odměrku práškem až ke značce 40 ml. Toto množství rozpusťte přibližně v 5 litrech vlažné vody (30-35 °C). Prádlo ponořte a nechte minimálně 2 hodiny namáčet. Po namáčení prádlo obvyklým způsobem vyperte nebo pečlivě propláchněte. Předpírka: Pokud je bílé prádlo tak špinavé, že zvolíte prací program s předpírkou, dávkujte hlavní prací prostředek jako obvykle a přidejte do oddílu pro hlavní prací prostředek 25 ml produktu HG ""bělejší než bílý bělicí prostředek s odstraňovačem skvrn"". Poté přidejte do oddílu pro předpírku 25 ml produktu HG ""bělejší než bílý bělicí prostředek s odstraňovačem skvrn"". V případě problematických skvrn použijte 40 ml produktu. Spotřeba: cca 24 g na jedno praní. Obsah této nádobky vystačí přibližně na 16 praní v pračce nebo 10 ručních praní."
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

HG International B.V., je čistě nizozemskou firmou s vlastními pobočkami v různých zemích a s 200 nadšenými kmenovými zaměstnanci. Hlavní sídlo a rovněž výrobní závod se nachází v mladém, dynamickém a rychle se rozvíjejícím městě Almere v provincii Flevoland. Společnost disponuje rozsáhlými prostory k realizaci našich ambiciózních úkolů a cílů – náš závod například vyrábí přes 300 nejrůznějších výrobků značky HG, které směřují k milionům spokojených zákazníků ve více než 45 zemích.

>> Více informací o výrobci