HG Hygienický osvěžovač matrací 500 ml

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
177 Kč
147 Kč bez DPH
Kód: ID364268 Prod. číslo: HG635050127 EAN: 8711577240929 Výrobce: HG International b.v
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Novák
David Novák - produktový manažer
+420 495 800 723
HG Hygienický osvěžovač matrací 500 ml
Matrace mohou po určité době nepříjemně zapáchat. HG "hygienický osvěžovač matrací" je speciálně vyvinutý pro pravidelné, snadné a hygienické osvěžení matrace, a to na biologické bázi, takže se zabrání nepříjemnému zápachu v důsledku běžného nočního pocení a matrace zůstane vždy svěží a bude svěže vonět. Kromě toho je přípravek velmi vhodný pro odstranění nepříjemného zápachu například při nadměrném pocení při chřipce, zápachu po nežádoucím úniku moči a zvracení. Tento přípravek účinkuje totiž na bázi přírodních enzymů a mikrobů, takže pachy nezamaskuje, ale efektivně odstraní a matrace bude znovu hygienická a svěží. Pro pravidelné osvěžení doporučujeme matraci lehce nastříkat vždy, když vyměňujete ložní prádlo. Pro odstranění problémových pachů, jako jsou pachy po úniku moči či ze zvratek, odstraňte nejdříve zdroj zápachu a poté matraci bohatě nastříkejte přípravkem HG "hygienický osvěžovač matrací". Až matrace uschne, můžete opět navléci ložní prádlo.
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

HG International B.V., je čistě nizozemskou firmou s vlastními pobočkami v různých zemích a s 200 nadšenými kmenovými zaměstnanci. Hlavní sídlo a rovněž výrobní závod se nachází v mladém, dynamickém a rychle se rozvíjejícím městě Almere v provincii Flevoland. Společnost disponuje rozsáhlými prostory k realizaci našich ambiciózních úkolů a cílů – náš závod například vyrábí přes 300 nejrůznějších výrobků značky HG, které směřují k milionům spokojených zákazníků ve více než 45 zemích.

>> Více informací o výrobci