HG Odstraňovač nálepek 300 ml

Dostupnost: Na cestě
Odesíláme:  Od 23.09.2021
Záruka:  24 měsíců
146 Kč
121 Kč bez DPH
Kód: ID364267 Prod. číslo: HG1600327 EAN: 8711577015183 Výrobce: HG International b.v
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Novák
David Novák - produktový manažer
+420 495 800 723
HG Odstraňovač nálepek 300 ml
Odstraňuje samolepky, zbytky lepidel, lepící pásky, asfaltové skvrný, olej, ryhy od gumových podrážek a mnoho jiných problémů ze skoro všech povrchů .Použití: Přípravek HG "odstraňovač nálepek" se používa v neředěné formě. Papírové nálepky: Přípravek několikrát naneste na povrch pomocí štetce. Chvíli nechejte působit a následně nálepku odstraňte. Přípravek naneste ještě jednoua o několik minut později ho odstraňte hadrou. PVC nálepky: Kousek nálepky odstraňte a přípravek nechejte vniknout dovnitř. Po chvíli nálepku odstraňte. Přípravek naneste ještě jednou a zbytky lepidla hadrou odstraňte. Pozor: Lahvičku přepravujte a skladujte ve vzpřímené poloze. Nejprve otestujte, do jaké míry je podklad odolný vůči přípravku HG "odstraňovač nálepek", například v případě vysoce lesklého a jemného laku, plastových materiálů, atd. Nevhodné pro tvrdý, průsvitný plastový materiál (polykarbonát).
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

HG International B.V., je čistě nizozemskou firmou s vlastními pobočkami v různých zemích a s 200 nadšenými kmenovými zaměstnanci. Hlavní sídlo a rovněž výrobní závod se nachází v mladém, dynamickém a rychle se rozvíjejícím městě Almere v provincii Flevoland. Společnost disponuje rozsáhlými prostory k realizaci našich ambiciózních úkolů a cílů – náš závod například vyrábí přes 300 nejrůznějších výrobků značky HG, které směřují k milionům spokojených zákazníků ve více než 45 zemích.

>> Více informací o výrobci