Hra Veselí tučňáci (CZ balení)

  • AKCE
Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
249 Kč
199 Kč
164 Kč bez DPH
-20%
Kód: ID204558 EAN: 8594164240621
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Novák
David Novák - produktový manažer
+420 495 800 723
Hra Veselí tučňáci (CZ balení)
Hra Veselí tučňáciPokud hledáte nějakou novou a zábavnou společenskou hru, tak jsou pro vás Veselí tučňáci zaručeně to pravé. Jedná se o vynikající stolní hru u které se bude bavit celá rodina. Principem hry je dostat všechny vaše tučňáky do domečku, přičemž vás cestou čekají pasti a nástrahy, při kterých může váš tučňák spadnout do vody a tím se dostat na začátek hry. Komu se podaří doručit všechny svoje tučňáky do domečku jako prvnímu, ten vyhrává! Hra je určená pro 2 - 4 hráče (věk: 4+).

Před samotným počátkem hry je zapotřebí tučňáky smontovat a to tím, že spojíte jejich dvě části (bílou a barevnou). Není k tomu zapotřebí žádné nářadí ani lepidlo a zabere to pouze minimum času. Dále nasaďte na dráhu čtyři ledové mosty, podle obrázku na krabici. Poté už nezbývá nic jiného, než začít se samotnou hrou a užívat si spoustu zábavy. Detailní pravidla ke hře naleznete uvnitř balení.

Stylové a kvalitní provedení - originální český design krabice včetně návodu byl vytvořen přesně dle vašich požadavků, tento produkt dodáváme kompletně v češtině!!

Rozměry obalu: 27 x 27 x 5,5 cm

Obsah balení:

Hrací plocha s pastmi
4x ledový most
16x barevný tučňák (4x červený, 4x modrý, 4x zelený, 4x žlutý)
Český návod
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení