LOCK ALARM Cable Lock Alarm 4.6m

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
1 354 Kč
1 124 Kč
929 Kč bez DPH
-17%
Kód: ID209676 Prod. číslo: 6797 EAN: 819036000157 Výrobce: LOCKALARM
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
LOCK ALARM Cable Lock Alarm 4.6m
LOCK ALARM produktová řada poskytuje efektivní a cenově dostupné zabezpečení pro širokou škálu běžných aplikací doma, venku nebo na cestách. Při pokusu o přestřižení lanka zámku začnou zámky LOCK ALARM vydávat pronikavý zvuk a přitáhnou tak pozornost okolí. Míru jejich obrovského úspěchu dokazuje také podpora a doporučení některými policejními složkami po celém světě, jako účinného prostředku proti náhodné krádeži (což představuje více než 98% všech krádeží ve většině zemí). Produkty Lock Alarm získaly mnoho kladných recenzí a ocenění médií i spotřebiteli. Model LOCK ALARM 4,6 m Kompaktní a jednoduchý model poskytuje 24hodinovou ochranu cenností ponechaných bez dozoru venku, v kůlně, garáži atd. Je ideální také při cestování, kde si můžete zabezpečit svá zařízení v autě na sedadle nebo třeba v zavazadlovém prostoru. 4,6 m ocelový kabel je dostatečně dlouhý k zajištění více zařízení a je potažený plastem, aby se zabránilo poškrábání vašeho cenného vybavení. Pokud nevyužijete celou délku kabelu, zbytek pohodlně upevníte kolem hlavní jednotky alarmu. Cable Lock Alarm funguje pomocí 9 V alkalické baterie. Cable Lock Alarm je vhodný pro použití za každého počasí a prostředí. Cable Lock Alarm lze použít volně stojící nebo může být ukotven do zdi, do strany vozidla, nebo přímo na kolo nebo zařízení s použitím dodávané montážní konzoly. Specifikace: o Varovná LED dioda o 4,6 m dlouhý kabel o Kabel je potažený plastem, aby nedošlo k poškrábání chráněného zařízení o Možnost ovinutí přebytečného kabelu o Alarm: 120 dB o Vhodné pro vnitřní i venkovní použití o Montážní konzole pro možnost pevného přichycení o Vyžaduje 1 x 9 V baterii o Rozměry: 14 cm x 7,5 cm x 5 cm (5.5 "x 3" x 2 ") o Hmotnost: 520 g
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

V posledních letech se bezpečnost stala velmi významnou záležitostí. Krádeží je obecně na celém světě na vzestupu a poptávka po účinném dostupném zabezpečení je extrémně silná. Produkty Lock Alarm byly navrženy s ohledem na tuto skutečnost a poskytují inteligentní bezpečnostní řešení pro širokou škálu běžných aplikací.

>> Více informací o výrobci