LOCK ALARM ComputaLock Alarm

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
1 015 Kč
877 Kč
725 Kč bez DPH
-14%
Kód: ID209678 Prod. číslo: 1911 EAN: 819036000058 Výrobce: LOCKALARM
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
LOCK ALARM ComputaLock Alarm
LOCK ALARM produktová řada poskytuje efektivní a cenově dostupné zabezpečení pro širokou škálu běžných aplikací doma, venku nebo na cestách. Při pokusu o přestřižení lanka zámku začnou zámky LOCK ALARM vydávat pronikavý zvuk a přitáhnou tak pozornost okolí. Míru jejich obrovského úspěchu dokazuje také podpora a doporučení některými policejními složkami po celém světě, jako účinného prostředku proti náhodné krádeži (což představuje více než 98% všech krádeží ve většině zemí). Produkty Lock Alarm získaly mnoho kladných recenzí a ocenění médií i spotřebiteli. ComputaLock Alarm ComputaLock Alarm je speciálně upravené verze Cable Lock Alarmu a je dodávána s destičkami pro upevnění lanka a extra silným lepidlem. ComputaLock Alarm chrání vaše počítače 24 hodin denně, i když jsou v provozu. Pokud je proveden pokus přeříznout ultra tvrdé ocelové lanko, nebo porušit hlavní zámek jednotky, spustí se velmi silný alarm! Použít ComputaLock Alarmu je velmi snadné. Destičky pro vedení lanka přilepte pomocí přiloženého lepidla k zařízením, která chcete chránit. Těmi pak provlečte bezpečnostní lanko. Přiložený držák pak umožňuje připevnit hlavní jednotku Lock Alarmu na zeď, podlahu, stůl nebo k jinému pevnému bodu. Po instalaci zůstává trvale zapnut a není třeba jej vypínat, aby bylo možné zařízení používat. Pokud je potřeba zařízení dočasně odebrat, je to možné provést autorizovaným klíčkem. Ideální také pro ochranu televizorů, plazmových obrazovek, digitálních projektorů, audio systémů, kancelářských strojů, výstavních expozic, atd. o Alarm: 120 dB o Blikající varovná LED o 2,4 m ( 8 stop ) dlouhý kabel * - 4 mm (1/ 6 " ) průměr o Destičky pro upevnění lanka ( 3 ks ), ultra silné lepidlo o Držák umožňující montáže hlavní jednotky na zeď, podlahu nebo stůl o Vyžaduje 1 x 9 V baterii o Rozměry : 14 cm x 7,5 cm x 5 cm ( 5.5 " x 3 " x 2 " ) o Hmotnost : 420 g ( 15 oz. )
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

V posledních letech se bezpečnost stala velmi významnou záležitostí. Krádeží je obecně na celém světě na vzestupu a poptávka po účinném dostupném zabezpečení je extrémně silná. Produkty Lock Alarm byly navrženy s ohledem na tuto skutečnost a poskytují inteligentní bezpečnostní řešení pro širokou škálu běžných aplikací.

>> Více informací o výrobci