LOCK ALARM Lock Alarm Maxi

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
1 354 Kč
1 214 Kč
1 003 Kč bez DPH
-10%
Kód: ID209681 Prod. číslo: 5944 EAN: 819036000591 Výrobce: LOCKALARM
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
LOCK ALARM Lock Alarm Maxi
LOCK ALARM produktová řada poskytuje efektivní a cenově dostupné zabezpečení pro širokou škálu běžných aplikací doma, venku nebo na cestách. Při pokusu o přestřižení lanka zámku začnou zámky LOCK ALARM vydávat pronikavý zvuk a přitáhnou tak pozornost okolí. Míru jejich obrovského úspěchu dokazuje také podpora a doporučení některými policejními složkami po celém světě, jako účinného prostředku proti náhodné krádeži (což představuje více než 98% všech krádeží ve většině zemí). Produkty Lock Alarm získaly mnoho kladných recenzí a ocenění médií i spotřebiteli. Lock Alarm Maxi Lock Alarm Maxi nabízí perfektní kompromis mezi pevností a přenositelností. 12 mm tlustý kabel je speciálně navržen tak, aby zabránil možnosti přeřezání, a přesto váží méně než půl kilogramu, takže je lehce přenositelný. Lock Alarm Maxi je velmi jednoduchý na používání. Po ovinutí kabelu kolem položky nebo položek, které chcete chránit, a kolem nepohyblivého objektu, jako je například zábradlí, zamkněte konec kabelu do zámkové jednotky. Zařízení jsou zabezpečena. Při pokusu o přestřižení alarmu se spustí silný alarm! Odolný proti povětrnostním podmínkám. Lock Alarm Maxi pracuje na 2 x AAA ( 1,5 V) baterie o Ultra pevný ocelový kabel krytý ochranným vinylem - 12 mm průměr o Délka 150cm o Blikající varovná LED odrazuje zloděje o Vysoce bezpečnostní klíč a vložka zámku o Alarm: 110 dB o Vhodné pro vnitřní i venkovní použití o Vyžaduje 2 x AAA baterie o Hmotnost : 450 g (1,1 lbs)
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

V posledních letech se bezpečnost stala velmi významnou záležitostí. Krádeží je obecně na celém světě na vzestupu a poptávka po účinném dostupném zabezpečení je extrémně silná. Produkty Lock Alarm byly navrženy s ohledem na tuto skutečnost a poskytují inteligentní bezpečnostní řešení pro širokou škálu běžných aplikací.

>> Více informací o výrobci