LOCK ALARM XL 20M bulk

Dostupnost: Není skladem
Odesíláme:  Na dotaz
Záruka:  24 měsíců
2 709 Kč
2 203 Kč
1 821 Kč bez DPH
-19%
Kód: ID209683 Prod. číslo: 6799 Výrobce: LOCKALARM
Historie ceny Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
LOCK ALARM XL 20M bulk
LOCK ALARM produktová řada poskytuje efektivní a cenově dostupné zabezpečení pro širokou škálu běžných aplikací doma, venku nebo na cestách. Při pokusu o přestřižení lanka zámku začnou zámky LOCK ALARM vydávat pronikavý zvuk a přitáhnou tak pozornost okolí. Míru jejich obrovského úspěchu dokazuje také podpora a doporučení některými policejními složkami po celém světě, jako účinného prostředku proti náhodné krádeži (což představuje více než 98% všech krádeží ve většině zemí). Produkty Lock Alarm získaly mnoho kladných recenzí a ocenění médií i spotřebiteli. Lock Alarm XL Lock Alarm XL je extra dlouhá verze Cable Lock Alarmu, velmi vhodná pro zajištění vystaveného zboží v maloobchodních prodejnách nebo venku. Lock Alarm XL má 20 metrů ultra pevného ocelového kabelu (který je potažený plastem, aby nedošlo k poškrábání vašeho zboží). Kabel jednoduše provlečte všemi zařízeními, které chcete chránit a pak uzamkněte do hlavního zámku. Pomocí autorizovaného klíče můžete rychle a snadno odstranit potřebná zařízení, ale při neoprávněném pokusu o zcizení jakéhokoliv zboží se spustí alarm o síle 120 dB. Hlavní jednotka Lock Alarmu může být namontována na zeď, podlahu nebo k jinému pevnému bodu. o Ideální pro obchody, dvory, sklady, kavárny, restaurace apod. o Cenově efektivní - zabezpečuje mnoho položek zboží o Blikající varovná LED pomáhá odradit zloděje o 20 m dlouhý kabel - 4 mm průměr o Kabel je potažený plastem, aby nedošlo k poškrábání cennosti o Alarm: 120 dB o Vhodné pro vnitřní i venkovní použití o Vyžaduje 1 x 9 V baterii
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

V posledních letech se bezpečnost stala velmi významnou záležitostí. Krádeží je obecně na celém světě na vzestupu a poptávka po účinném dostupném zabezpečení je extrémně silná. Produkty Lock Alarm byly navrženy s ohledem na tuto skutečnost a poskytují inteligentní bezpečnostní řešení pro širokou škálu běžných aplikací.

>> Více informací o výrobci