MAXXO vakuovací balička potravin VM Compact

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
1 299 Kč
999 Kč
826 Kč bez DPH
-23%

Množstevní slevy

  • 2 ks a více 996 Kč s DPH
  • 5 ks a více 992 Kč s DPH
  • 10 ks a více 989 Kč s DPH
Kód: ID323232 EAN: 8595235805169 Výrobce: Maxxo
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
MAXXO vakuovací balička potravin VM Compact
Maxxo VM Compact vakuová balička potravin pro domácí použití. Jednoduchá obsluha, plně automatický provoz, funkce pulsního odsávání, konektor pro propojení s vakuovacíma dózama, vhodné pro vakuování potravin a následné vaření sous vide Jednoduché automatické použití pouhým stisknutím tlačítka. Tlačítko pro rychlý a pevný svár vakuovacích rolek. Funkce přerušení odsátí vzduchu pro vakuování měkkých potravin, čímž se zabrání deformaci potravin. Bezpečnostní protiskluzové podložky pro znemožnění pohybu na kuchyňské lince. Konektor pro externí odsávací hadičku pro vakuování potravin ve speciálních dózách, sáčcích a lahvích (hadička není součástí balení). Doporučujeme dózy Maxxo VC1800. Revoluční způsob uchovávání potravin ve vakuu (tj bez působení vzduchu) prodlouží až 5ti násobně jejich trvanlivost. Díky vakuování si potraviny uchovají přirozenou čerstvost a kvalitu. Vhodné pro zavakuování potravin a následnou moderní přípravu kuchařskou metodou Sous-vide v přesně teplotně kontrolované vodní lázni. Výkon kompresoru 9l/min; 500mbar. Konektor pro vakuování potravin prostřednictví dóz Maxxo VC1800 Hmotnost: 1,3kg Maximální šířka rolek a fólií - 300mm Rozměry: 384x98x57 mm Napájení ze sítě Odsávání vzduchu ze sáčků a rolek, zatavení kvalitním a pevným svárem. Balení obsahuje: 3 ks sáčků (5ks 22x30cm) Záruka 2 roky
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

MAXXO je česká, rychle rostoucí značka se zaměřením na moderní výrobky a doplňky do kuchyně a domácnosti. Produkty značky MAXXO se vyznačují atraktivním designem, kvalitním zpracováním a sledují poslední světové trendy. Značka si klade u všech svých výrobků za cíl vždy nabídnout nejlepší poměr cena x výkon na trhu. Produkty MAXXO jsou vyráběny v renomovaných výrobních závodech v ČR, Německu, Slovinsku, na Taiwanu a v Číně.

>> Více informací o výrobci