NATURALPOINT TrackIR 5

  • AKCE
Dostupnost: Skladem
Doprava: Zdarma
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
7 490 Kč
5 490 Kč
4 537 Kč bez DPH
-27%

Množstevní slevy

  • 2 ks a více 5 358 Kč s DPH
  • 5 ks a více 5 226 Kč s DPH
  • 10 ks a více 5 090 Kč s DPH
Kód: ID046973 Prod. číslo: TrackIR 5 EAN: 0895542000317 Výrobce: NATURALPOINT
Historie ceny Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
NATURALPOINT TrackIR 5
TRACKIR 5 TrackIR je vstupní zařízení pro sledování hlavy navržené pro použití s herními a simulačními PC tituly. Jedná se o infračervenou kameru, která sleduje polohu a orientaci vaší hlavy a poté tato data odesílá do kterékoli z více než 100 her a simulací TrackIR Enhanced . TrackClip, který je součástí každého nákupu TrackIR 5, se připevňuje na okraj klobouku nebo kšiltu a má tři retroreflexní značky, které směrují infračervené světlo zpět do kamery. TrackClip Pro , který se připojuje k většině PC headsetů, je dodáván s aktivními LED značkami a je užitečný, když potřebujete sledovat z větší vzdálenosti a můžete si ho přikoupit. 6 STUPŇŮ SVOBODY TrackIR sleduje všech šest směrů, kterými se může hráčova hlava pohybovat ve 3D prostoru, přičemž každý směr je na samostatné ose, takže skutečné pohyby jsou přesně propojeny s herním pohledem. PŘESNÉ SLEDOVÁNÍ - Díky schopnosti zaostřit na 1/150 pixelu poskytuje TrackIR nejpřesnější řešení sledování hlavy na trhu. - 51,7° ZORNÉ POLE - 640 × 480 NEZPRACOVANÉ ROZLIŠENÍ - 120 FPS VZORKOVACÍ FREKVENCE - 9 MS DOBA ODEZVY NAVRŽENO PRO HRÁČE Pomocí pokročilých nastavení softwaru můžete upravit každou osu individuálně, abyste přizpůsobili citlivost a rychlost vašim potřebám. Nebo použijte jeden z několika předem nakonfigurovaných profilů a začněte hned. Tím, že vám TrackIR dává kontrolu nad zážitkem, umožňuje vám odemknout plný potenciál hry. PLNĚ NASTAVITELNÉ Magneticky připevněná základna umožňuje snadné a bezpečné nastavení s nastavitelnými nohami, aby se vešly na jakýkoli monitor. TECHNICKÉ SPECIFIKACE - TrackIR měří 2 palce na šířku bez základny. TrackIR měří bod pět sedm palců hluboký a jeden bod pět palců vysoký bez základny - Nezpracované rozlišení snímače: 640 × 480 - Rozlišení hlášení: 96 000 × 72 000 - Zorné pole: 51,7° - Rozlišení/Horizontální stupeň: 1850 subpixelů/stupeň - Vzorkovací frekvence: 120 snímků za sekundu - Velikost (bez základny): 2" × 1,5" × 0,57" - Hmotnost: 1,8 unce - Doba odezvy: 9 ms - Spojení: USB - Délka kabelu: 6 stop V krabici - Hardware TrackIR 5 - TrackClip Požadavky na systém - Dostupný USB port - Windows Vista nebo novější - 60 MB volného místa na pevném disku
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Společnost NaturalPoint, Inc. byla založena v roce 1997 a vyvíjí a uvádí na trh vysoce kvalitní technologii sledování obrazu a unikátní počítačové řídicí zařízení. Nyní je největším poskytovatelem snímání pohybu na světě, NaturalPoint nabízí vysoce výkonná optická sledovací řešení za nejvýhodnější ceny v průmyslu. Společnost sídlí v Corvallis v Oregonu, společnost NaturalPoint je tvůrcem značek OptiTrack, TrackIR a SmartNAV.

>> Více informací o výrobci