PowerStrip Modul SmartHome

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
499 Kč
487 Kč
402 Kč bez DPH
-3%
Kód: ID357225 EAN: 8719186022417 Výrobce: POWERCUBE
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
PowerStrip Modul SmartHome
"Alexa, turn on my PowerStrip!" Jednoduchý krok k chytré domácnosti! Ovládejte svůj PowerStrip a připojené moduly (USB modul, zásuvkový modul) pomocí mobilní aplikace Smart Life (zdarma ke stažení pro iOS i Android)! Zapojením SmartHome modulu můžete všechna zařízení zapojená za modulem přidat do scén, časovat i ovládat hlasem přes asistenty Alexa, Google Assistant a Tmall Genie. Barva: bílá Hmotnost: 0.027 kg Rozměry balení: 3 x 4 x 2 cm Vstupní napětí: 110 – 250V; 16A ON/OFF vypínač: ano Pomocí modulu lze ovládat všechny moduly/zařízení zapojené v řetězci za ním! Aplikace Smart Life Vám pomůže s ovládáním Napárujte svůj SmartHome modul se svým mobilním telefonem pomocí aplikace Smart Life (zdarma pro Android i iOS). Následně můžete s pomocí svého telefonu ovládat zapnutí/vyputí modulu podle předem nastavených podmínek (např. příchod do kanceláře, východ/západ slunce, venkovní počasí či vlhkost vzduchu). Systém si rozumí s asistenty Alexa a Google Assistant, takže po aktivaci dovedností v jejich aplikaci zařízení rázem můžete ovládat hlasem, případně modul zařadit do některé z vámi vytvořených scén.
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

PowerCube je modulární systém elektrických zásuvek od společnosti Allocacoc. Řada produktů PowerCube získala prestižní ocenění Red Dot Design Award.

>> Více informací o výrobci