PowerStrip Modular 1m

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
129 Kč
89,7 Kč
74,1 Kč bez DPH
-30%
Kód: ID337051 EAN: 8719186004468 Výrobce: POWERCUBE
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
PowerStrip Modular 1m
Cílem PowerStrip Modular je poskytnout úlevu od nespočetných adaptérů a nekompatibilních technologií tím, že poskytuje snadné řešení, které vyhovuje vašim potřebám. Proto jsme vyrobili modulární nekonečný řetěz! Díky modulárnímu modulu PowerStrip je naším cílem snížit množství adaptérů, nabíječek, dálkových ovladačů, prodlužovačů a to, co vytváří nepořádek nejen doma, ale také kolem skládek elektronických odpadů po celém světě. Moduly budou obsahovat: Wifi, Powerbank, USB typ C, USB, světlo, světelný senzor, extra zásuvka, dálkové ovládání. S modulem PowerStrip Modular chceme ukončit nepřetržité hledání adaptérů, wifi prodlužovačů, dálkových ovladačů, přepínačů. Tím, že vám poskytneme modulární řešení pro každý současný a budoucí technologický požadavek, chceme ukončit problémy s neslučitelností. PowerStrip Modular nabízí 3 zásuvky (250 V~, 16 A, 3680 W), dětskou pojistku, uzemnění a konektor na připojení dalších modulů. Barva: bílá Hmotnost: 0.127 kg Rozměry balení: 5 x 5 x 15.7 cm Vstupní napětí: 110 – 250V; 16A Počet výstupů: 3 Počet USB portů: 0 Kabel: 1 m Montážní dok: Ne Uzemnění: Ano Dětská pojistka: Ano Modulární zásuvka PowerStrip je modulární zásuvka, za kterou můžete připojit více modulů jako je USB modul, Wifi modul, světelný modul, spínače a další Vše můžete kombinovat podle vašich potřeb a tím ovládat různé připojené přístroje. Výrazný vzhled Už při prvním pohledu najdete odlišnosti oproti bežným prodlužovacím přívodům. Minimalizace a elegance designu vytváří příjemný uživatelský pohled. Přenosný a pohodlný Všechny moduly jsou oddělitelné a můžete je mixovat dle potřeb. Díky nízké váze a malým rozměrům se snadno vejde do batohu, brašny,.... když utíkáte na vikend z města nebo jdete na obchodní schůzku. Cvak Moduly jsou mezi sebou kompatibilní. Je na Vás jakou kombinaci vytvoříte.
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

PowerCube je modulární systém elektrických zásuvek od společnosti Allocacoc. Řada produktů PowerCube získala prestižní ocenění Red Dot Design Award.

>> Více informací o výrobci