PowerStrip Modular Switch 1,5m

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
159 Kč
124 Kč
102 Kč bez DPH
-22%
Kód: ID337052 EAN: 8719186008602 Výrobce: POWERCUBE
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
PowerStrip Modular Switch 1,5m
Cílem PowerStrip Modular Switch je poskytnout úlevu od nespočtu adaptérů, nabíječek, prodlužek a nekompatibilních technologií na vašem stole i na skládkách elektronického odpadu po celém světě. Pomocí PowerStrip Modularu si sestavíte vlastní nekonečný řetězec modulů. Aktuálně v naší nabídce najdete USB modul a již brzy se můžete těšit na moduly Wifi, Powerbank, USB typ C, USB, světlo či světelný senzor. PowerStrip Modular Switch nabízí 3 zásuvky (250 V~, 16 A, 3680 W), switch tlačítko vypnutí/zapnutí, dětskou pojistku, uzemnění a konektor na připojení dalších modulů. Barva: bílá Hmotnost: 0.127 kg Rozměry balení: 5 x 5 x 15.7 cm Vstupní napětí: 110 – 250V; 16A Počet výstupů: 3 Počet USB portů: 0 Kabel: 1,5 m Montážní dok: Ne Uzemnění: Ano Dětská pojistka: Ano Modulární zásuvka PowerStrip je modulární zásuvka, za kterou můžete připojit více modulů jako je USB modul, Wifi modul, světelný modul, spínače a další Vše můžete kombinovat podle vašich potřeb a tím ovládat různé připojené přístroje. Výrazný vzhled Už při prvním pohledu najdete odlišnosti oproti bežným prodlužovacím přívodům. Minimalizace a elegance designu vytváří příjemný uživatelský pohled. Přenosný a pohodlný Všechny moduly jsou oddělitelné a můžete je mixovat dle potřeb. Díky nízké váze a malým rozměrům se snadno vejde do batohu, brašny,.... když utíkáte na vikend z města nebo jdete na obchodní schůzku. Cvak Moduly jsou mezi sebou kompatibilní. Je na Vás jakou kombinaci vytvoříte.
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

PowerCube je modulární systém elektrických zásuvek od společnosti Allocacoc. Řada produktů PowerCube získala prestižní ocenění Red Dot Design Award.

>> Více informací o výrobci