Spokey HIDDEN LAKE Taška přes rameno skládací, šedá

  • Poslední kusy
Dostupnost: Poslední 2 kusy
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
393 Kč
368 Kč
304 Kč bez DPH
-6%

Množstevní slevy

  • 2 ks a více 359 Kč s DPH
  • 5 ks a více 349 Kč s DPH
  • 10 ks a více 340 Kč s DPH
Kód: ID308310 Prod. číslo: 5902693218999 EAN: 5902693218999 Výrobce: Spokey
Historie ceny Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey HIDDEN LAKE Taška přes rameno skládací, šedá
Turistická taška Hidden Lake je připravena pro ty, kteří plánují příležitostné výlety a vycházky. Navíc během skladování a přepravy může být komprimována do malých a příručních rozměrů. KVALITA Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. TECHNOLOGIE A VÝHODY Kapacita tašky – 18 litrů, umožňuje tašku používat každý den, jak při nakupování, na cestách na koupalište či do posilovny, tak i během jednodenních výletů. Taška je vyrobena speciální technologií, která umožňuje získat její nízkou hmotnost. Taška během skladování a přepravy může být komprimována do malých a příručních rozměrů. To umožňuje zabalit více zavazadel a použít je v případě potřeby. Zipy charakterizované vysokou kvalitou, zajišťující dlouhou životnost výrobku. Taška je vybaven reflexními prvky pro zlepšení viditelnosti. Což je zvláště důležité při pohybu na špatně osvětlených místech či na silnicích. URČENO Taška pro každodenní použití a pro krátké výlety. Parametry materiál: voděodolný nylon rip-stop objem: 18 l váha: 0,19 kg rozměry: 28 x 38 x 15 cm 1 velká hlavní komora se zapínáním na zip, 2 další kapsy popruh umožňuje nošení přez rameno zipy SBS po složení se vejde do malé taštičky
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci