Spokey SHAPER 1 Hrazda do dveří 62-100 cm

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
289 Kč
271 Kč
224 Kč bez DPH
-6%
Kód: ID343763 Prod. číslo: 5902693280989 EAN: 5902693280989 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey SHAPER 1 Hrazda do dveří 62-100 cm
Dveřní hrazda Spokey SHAPER: - je nastavitelná na šířku zárubně od 62 do 100 cm - pro větší bezpečnost je upevněna vruty, a konce jsou zakončené gumou - jednoduchá a rychlá montáž bez nářadí - snadno ji upevníte do rámu dveří a po tréninku ji snadno demontujete Shyby na hrazdě zapojují do práce velké množství svalů. Techniku prováděných cviků lze libovolně přizpůsobit podle aktuálních cílů - shyby podhmatem posilují především svaly ramen, a shyby nadhmatem posilují především svaly zádové. S dveřní hrazdou Spokey SHAPER můžete posilovat svaly paží, lopatek, břicha, ramen a zad! Domácí cviky s dveřní hrazdou vám plně nahradí trénink v posilovně. Vytvořte si svou vlastní domácí posilovnu Dveřní hrazda Spokey SHAPER je univerzální nástroj, který vám umožňuje vykonávat širokou škálu posilovacích a protahovacích cvičení. Stačí ji připevnit do rámu dveří a začít cvičit! Pro maximální bezpečnost uživatele je dveřní hrazda opatřena vruty. Navíc konce hrazdy mají speciální gumové koncovky, které chrání zárubně před poškozením, a zároveň zabraňují klouzání hrazdy. Díky těmto řešením se můžete plně soustředit na bezpečný trénink doma. Hrazdu jednoduše namontujete bez nářadí - snadno ji upevníte do rámu dveří a po tréninku ji snadno demontujete. Nastavte si hrazdu podle vašich potřeb Pravidelné cvičení shybů na hrazdě přináší velmi rychlé výsledky. Začátky bývají těžké, proto se nenechte hned odradit. Pokud je shyb na začátek pro vás velmi těžký, začněte od visu na rukou. Už po pár trénincích uvidíte váš vlastní pokrok. Hrazda Spokey SHAPER je částečně potažená příjemnou pěnou (v místech úchopu), díky čemuž zajišťuje pohodlný, neklouzavý a bezpečný úchop při cvičení. Hrazda SHAPER je vyrobena z vysoce kvalitní chromované oceli, díky čemuž snese vysoké zatížení. Díky regulaci je hrazdu možno nastavit na šířku zárubně od 62 do 100 cm. Parametry materiál: vysoce kvalitní chromovaná ocel pěna PE v místech úchopu (šířka úchopu 10 cm) plynulá regulace šířky: 62-100 cm zakončení: zpevněné šrouby a gumové zakončení chránící zárubně jednoduchá montáž max. váha uživatele: 100 kg balení: 20 ks/karton možný prodej po 1 ks
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci