Spokey SKALLE Skateboard 78,7 x 20 cm, ABEC7, bílo-modrý

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
853 Kč
737 Kč
609 Kč bez DPH
-14%
Kód: ID343188 Prod. číslo: 5902693270607 EAN: 5902693270607 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey SKALLE Skateboard 78,7 x 20 cm, ABEC7, bílo-modrý


Skateboard Spokey SKALLE:

- je vybaven ložisky ABEC7, které jsou rychlejší než ložiska označené nižšími čísly. Díky nim můžete dosahovat vysokých rychlostí jako na longboardech
- vyroben ze 7mi vrstvého kanadského javoru, což je velmi odolné a pružné dřevo používané pro výrobu skateboard
- má protiskluzovou povrchovou úpravu, která zajišťuje maximální přilnavost nohou, pomáhá udržovat stabilní polohu a usnadňuje balancování během jízdy
- má polyuretanová kolečka s tvrdostí 92A – absorbují vibrace způsobené jízdou po nerovném povrchu, jsou odolná proti oděru a umožňují dosahovat vysokých rychlostí

Spokey SKALLE je skateboard, který vám umožní dosahovat neuvěřitelných rychlosti! Je vybaven ložisky ABEC7, které jsou přizpůsobeny rychlé a dynamické freestylové jízdě! Pokud chcete zvládnout základy jízdy na skateboardu a objevit v sobě vášeň pro skating, pak skateboard Spokey SKALLE bude tou správnou volbou. A pokud už základy dobře ovládáte, bude tento skateboard perfektní pro technickou a dynamickou freestylovou jízdu.

Stvořen pro rychlou jízdu

Skateboard Spokey SKALLE je volbou na několik let! Díky tomu zapomenete na rozlámané desky a opotřebovaná kolečka. Skateboard je vyroben ze 7mi vrstvého kanadského javoru, který má odolné a pružné dřevo, díky čemuž se nejčastěji používá k výrobě skateboardu. Skateboard má protiskluzovou povrchovou úpravu, která zajišťuje maximální přilnavost nohou, pomáhá udržovat stabilní polohu a usnadňuje balancování během provádění triků! Black grip tape (protiskluzový povrch desky) je zárukou dobré přilnavosti. Použitá polyuretanová (PU) kolečka 52 x 32 mm s tvrdostí 92A umožňují dosahovat vysokých rychlostí. Díky této kombinaci parametrů je model SKALLE tou nejlepší volbou pro jízdu na ulici – je odolný, stabilní, a především bezpečný.

Pro milovníky vysokých rychlostí

Se skateboardem Spokey SKALLE dosáhnete ještě vyšších rychlostí! A to díky tomu, že je vybaven ložisky ABEC7, které jsou mnohem rychlejší než ložiska označené nižšími čísly. Se skateboardem SKALLE můžete dosahovat podobných výsledku jako s longboardy. Při jízdě na skateboardu Spokey snadno překonáte jakékoliv překážky. Tento model je skvělou volbou pro rychlou freestylovou jízdu. Polyuretanová kolečka poskytují vynikající přilnavost a absorbují vibrace vznikající během jízdy po nerovném povrchu. Polyuretan je velmi odolný materiál proti oděru, díky čemuž se kolečka budou opotřebovávat velmi pomalu.

S vášni pro skatingovou jízdu

Pokud přemýšlíte, jaký skateboard vybrat, a hledáte vybavení, které vám pomůže rozvíjet vaše skatingové dovednosti, a také aktivně trávit čas s přáteli či s rodinou, model Spokey SKALLE je pro vás ten pravý! Nic vám nebrání v tom, zabalit si skateboard do batohu a vzít si ho s sebou na dovolenou k moři, kde určitě zpestří nejeden den odpočinku. Skateboard Spokey SKALLE vám umožní dosahovat vysokých rychlostí a zároveň je bezpečný a stylový! Protiskluzový povrch desky vám pomůže udržovat lepší rovnováhu během jízdy.

Parametry:

materiál: 7mi vrstvý kanadský javor
ložiska: ABEC7
rozměry: 78,7 x 20 cm
kolečka: 52 x 32 mm PU
tvrdost koleček: 92A
truck: 5" seagull hliník
tvar: double kick
povrch desky: černá grip tape
maximální hmotnost uživatele: 100 kg
norma EN 13613


Informace pro velkoodběratele:
balení: 4 ks/karton
možný prodej po 1 ks
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci