Spokey SOFTMAT podložka na cvičení_modrá 1,5 cm

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
702 Kč
606 Kč
501 Kč bez DPH
-14%

Množstevní slevy

  • 2 ks a více 598 Kč s DPH
  • 5 ks a více 590 Kč s DPH
  • 10 ks a více 581 Kč s DPH
Kód: ID285270 Prod. číslo: 5902693210009 EAN: 5902693210009 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey SOFTMAT podložka na cvičení_modrá 1,5 cm


Podložka na cvičení Spokey SOFTMAT:

- vyrobena z pěny o tloušťce 1,5 cm, díky které zajišťuje vynikající izolaci od země
-
pomáhá zvýšit úroveň každého tréninku – protiskluzová struktura zajišťuje stabilitu během cvičení
-
určená pro cvičení, která vyžadují větší tlumení nárazů

Nepostradatelná během tréninku

Podložky Spokey SOFTMAT byly vyrobeny tak, aby zajistily maximální komfort během cvičení. Použití 1,5 cm pěny významně zvyšuje komfort použití, zejména během cvičení, která vyžadují větší tlumení nárazů. Zajišťuje bezpečnost, a co je nejdůležitější, zabraňuje klouzání. Pěnové podložky jsou měkké a pružné zároveň. Mají protiskluzovou strukturu a jejich čištění je velmi snadné!

Neuvěřitelné pohodlí během cvičení

Podložka na cvičení Spokey SOFTMAT je nezbytnou součásti vybavení, pro ty, kdo plánuji cvičit doma. Byla vytvořena tak, aby během cvičení zajišťovala stabilitu a rovnováhu a zároveň pomáhala zaujmout správnou polohu těla. Skvělé se hodí pro strečink, fitness, fyzioterapii a jógu. Její tloušťka 1,5 cm zajišťuje výbornou izolaci od země, chrání před otlaky a zabraňuje uklouznutí.

Skvělé protiskluzové vlastnosti

To, co odlišuje podložku Spokey SOFTMAT od ostatních podložek, jsou její vynikající protiskluzové vlastnosti – během cvičení se budete cítit sebejistě a bezpečně! Podložka je vyrobena z pěny, která zajišťuje vysokou pružnost podložky a odolnost proti vlhkosti a mechanickému poškození. Podložka na cvičení SOFTMAT se také skvělé osvědčí při cvičení se závažím – tvoří ochrannou bariéru podlahy, před těžkým závažím, které by mohlo upadnout a poškodit podlahu během tréninku.

Parametry:

materiál: měkká, neabsorbující vlhkost NBR pěna
rozměr: 180 x 60 cm
tloušťka: 1,5 cm
protiskluzová struktura

Informace pro velkoodběratele:
balení: 10 ks/karton
možný prodej po 1 ks

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci