Spokey SPACE Dětská cyklistická přilba 52-56 cm

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
276 Kč
258 Kč
213 Kč bez DPH
-6%
Kód: ID338537 Prod. číslo: 5902693268550 EAN: 5902693268550 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey SPACE Dětská cyklistická přilba 52-56 cm


Dětská cyklistická přilba Spokey SPACE:

- byla vytvořena pro bezpečnost dětí a ochranu hlavy během jízdy na kole, kolečkových bruslích, koloběžce či skateboardu
- vnitřní vrstva je vyrobena z EPS pěny, která nejenže absorbuje sílu nárazu při pádu, ale také dobře absorbuje vibrace způsobené jízdou po nerovném povrchu
-
má 6 ventilačních otvorů opatřených síťkou, díky čemuž dítě pocítí maximální komfort během jízdy
- umožňuje optimální přizpůsobení obvodu hlavy dítěte díky regulačnímu systému Head Lock
- je ultralehká, díky čemuž nepředstavuje zbytečnou zátěž – váží pouhých 200 g!

Skating je doprovázen neobvyklými emocemi, proto stojí za to vsadit na bezpečnost! Je to nesmírně důležité, obzvlášť pokud se děti učí dělat první kroky ve světe sportu na kolečkových bruslích, skateboardu či na kole. Konec konců výuka jízdy je spojená s neúspěšnými pokusy a nečekanými pády. Abyste minimalizovali riziko odřenin a úrazů, je potřeba vždy používat přilbuSpokey SPACE poskytuje maximální ochranu malým milovníkům skatingu – chrání hlavu před nebezpečnými úrazy, ke kterým může dojít při rychlé a dynamické jízdě.

Postarejte se o bezpečnost svého dítěte

Dětská cyklistická přilba Spokey SPACE má certifikaci CE a odpovídá normě EN1078, což znamená, že přilba prošla všemi nezbytnými bezpečnostními testy. Poskytuje vynikající ochranu hlavy se zvláštním důrazem na zadní část hlavy a čelo. Pokud se vaše dítě chystá dělat první kroky ve světě skatingu, pak dětská cyklistická přilba Spokey SPACE je tou pravou volbou. Je extrémně lehká a nepředstavuje pro dítě žádnou zbytečnou zátěž – váží pouze 200 g. Přilba je vybavena regulačním systémem Head Lock v rozmezí 52–56 cm, který umožňuje optimálně přizpůsobit helmu obvodu hlavy dítěte.

Ultralehká dětská přilba s ventilaci

Dětská cyklistická přilba Spokey SPACE byla vytvořena pro bezpečnost dětí a ochranu hlavy během jízdy na kolečkových bruslích, skateboardu, koloběžce či kole. Je vyrobena z lehkých a odolných materiálů. Její vnitřní vrstva je vyrobena z EPS pěny, která nejenže absorbuje sílu nárazu při pádu, ale také dobře absorbuje vibrace způsobené jízdou po nerovném povrchu. Použitý bezpečnostní klip umožňuje nastavit trvalý rozměr pásku, a zajišťuje snadné zapnutí a odepnutí přilby. A co víc, model SPACE je vybaven 6 ventilačními otvory opatřenými síťkou, která chrání před hmyzem, díky čemuž dítě pocítí maximální komfort během jízdy! A právě proto je přilba SPACE tou ideální volbou pro první kroky ve světě sportu.

Parametry:
regulace: Head Lock 52-56 cm
výborná ochrana čela a týlu
vnější povrch: PVC
vnitřní vrstva: EPS
rychlé zapínání pod krkem
počet ventilačních otvorů: 6 + síťka proti hmyzu
hmotnost: 200+/-10g
certifikát: CE EN 1078

Informace pro velkoodběratele:
balení: 44 ks/karton
možný prodej po 1 ks

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci