Spokey SPIKE Spací pytel mumie

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
811 Kč
759 Kč
627 Kč bez DPH
-6%
Kód: ID351807 Prod. číslo: 5902693294740 EAN: 5902693294740 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey SPIKE Spací pytel mumie

Spací pytel mumie Spokey SPIKE:

- díky použité výplní Hollowfibre a termálnímu popruhu podél zipu poskytuje spací pytel vynikající ochranu před chladem, tepelnou izolaci a komfortní spánek v teplotním rozmezí 0/+10 °C (maximální teplotní rozmezí je -4/+15 °C)
- je to spací pytel typu mumie, který i přes svůj tvar, poskytuje velkou svobodu pohybu během spánku
- má malou vnitřní kapsičku na drobnosti!

Spokey SPIKE je určený pro ty, kteří ocení vysoký tepelný komfort a dostatek místa během odpočinku během kempování, rodinných výletů nebo nocování v útulně. Šířka spacího pytle v dolní části poskytuje dostatek místa pro svobodný pohyb během spánku. S komfortem v 0/+10 °C bude ideální volbou pro letní a jarní noci.

Maximální pohodlí během spánku

Víme, jak důležitou roli hraje regenerace během vícedenní turistiky. Pokud se rozhodnete strávit noc pod stanem nebo v útulně, je důležité mít vhodné vybavení. Spací pytel Spokey SPIKE zajišťuje vynikající komfort a pocit tepla. Je to nejlepší volba pro jarní a letní noci – dokonale chrání před chladem. Zip je opatřen termálním popruhem, který zvyšuje tepelný komfort spacího pytle. Model SPIKE je mimořádně dlouhý a pohodlný spací pytel (235 cm), který svým tvarem neomezuje pohyb a poskytuje dodatečné místo na nohy. Použitý dlouhý zip usnadňuje používání spacího pytle. Kromě toho má model Spokey SPIKE malou vnitřní kapsičku, kde si můžete uschovat své cenné předměty, a mít tak peníze a důležité dokumenty u sebe během noci.

Větší svoboda pohybu

Spací pytel Spokey SPIKE je nezbytnou součásti vybavení během kempování. Je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů (vnější materiál: 190T Ripstop polyester W/P & W/R, vnitřní materiál: 170T prodyšný polyester), díky čemuž má zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození a roztržení. A co víc, spacák je velmi prodyšný! Použitá výplň Hollowfibre zajišťuje velmi dobrou tepelnou izolaci. Jeho rozměry (235 x 80 x 55 cm) umožňují pohodlný odpočinek bez ohledu na výšku uživatele – poskytuje mnohem více prostoru než standardní velikosti. Model SPIKE je zabalen v obalu a váží pouze 1500 g, díky čemuž nezabírá mnoho místa.

Parametry:
vnější materiál: 190T ripstop polyester W/P & W/R
vnitřní materiál: 170T prodyšný polyester
výplň: 250 g/m2 Hollowfibre
rozsah optimálních teplot: 0 / +10°C
rozsah extrémních teplot: -4 / +15°C
rozměr: 235 x 80 x 55 cm
rozměr složeného spacího pytle: 30 x 17 cm
zapínání: pravá strana
vnitřní kapsa
tvar: mumie
typ: jarní/letní
váha: 1500 g

Informace pro velkoodběratele:
balení: 10 ks/kartón
možný prodej po 1 ks

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci