Spokey TONE Válec na pilates 120 cm

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
853 Kč
798 Kč
660 Kč bez DPH
-6%
Kód: ID358325 Prod. číslo: 5902693299196 EAN: 5902693299196 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey TONE Válec na pilates 120 cm
Fitness válec na pilates Spokey TONE: - slouží ke stabilizaci a udržení správné polohy během tréninku, - skvělé se hodí pro protahování rukou, nohou či zad, a zároveň jej můžete použít jako masážní pomůcku k uvolnění napjatých svalů, - je to ten nejlepší pomocník na jógu, pilates, koordinační či protahovací cvičení. Spokey TONE, to je víceúčelový fitness válec, který je ideální pro posilování hlubokých svalů, stabilizaci, udržení správné polohy a zlepšení motorické koordinace. Začátečníkům válec poslouží jako opora všude tam, kde je vyžadována větší flexibilita, než kterou právě disponují, a pokročilým uživatelům válec umožní rozšířit jejich škálu cviků. Válec TONE lze využít během protahovacích cvičení, nebo jako pomůcku pro správné udržení pozice při tréninku. Je to ta nejlepší volba pro pilates, jógu, koordinační cvičení a také pro automasáž! Vaše podpora při tréninku Pěnový fitness válec Spokey TONE je vyroben z EPE pěny, díky čemuž je odolný vůči velkému zatížení, deformacím a mechanickému poškození. Díky tomu jej lze využívat k rovnoměrné masáži zad, ramen a krku. Je extrémně lehký a neabsorbuje vodu ani vlhkost, díky čemuž se snadno udržuje v čistotě. Stvořen pro cvičení a masáže Válec Spokey TONE se perfektně hodí nejen jako pomocník při cvičení, ale také umožňuje automasáž svalů. Lze jej využít k urychlení regenerace masírované části těla, což zvýší efektivitu tréninku - vaše svaly budou pracovat plynule a trénink se stane vaším potěšením. Používáním válce před a po tréninku snižuje riziko přetížení a zranění. Parametry: materiál: EPE rozměry: 120 x 15 cm Informace pro velkoodběratele: balení: 9 ks/karton možný prodej po 1 ks
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci