Spokey TWIN R Spací pytel deka, levé zapínání

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
944 Kč
883 Kč
730 Kč bez DPH
-6%
Kód: ID351809 Prod. číslo: 5902693295075 EAN: 5902693295075 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey TWIN R Spací pytel deka, levé zapínání


Spací pytel / deka Spokey TWIN R:

- spací pytel typu deka – po celé své délce má stejnou šířku, která umožňuje libovolně měnit polohy během spánku, a poskytuje dodatečný prostor na nohy
- díky použité výplní Hollowfibre poskytuje spací pytel vynikající ochranu před chladem, tepelnou izolaci a komfortní spánek v teplotním rozmezí +5/+14 °C (maximální teplotní rozmezí je -5/+15 °C)
- má zip na pravé straně, díky čemu tvoří dokonalý celek se spacím pytlem Spokey TWIN L (zip na levé straně) – jejich spojením získáte jeden velký spací pytel pro dva!

Spací pytel Spokey TWIN R je nepostradatelnou součástí vybavení během rodinných výletů pod stan či kempování. Byl vyroben pro milovníky outdoorového dobrodružství, kteří ocení vysoký tepelný komfort a svobodu pohybu během odpočinku. Stejná šířka spacího pytle TWIN R po celé jeho délce vám poskytne více místa ve spodní částí, díky čemuž můžete libovolně měnit svou polohu během odpočinku.Spojte TWIN R s TWIN L a získejte jeden velký spací pytel!

TWIN R, to je spací pytel typu deka o rozměrech 230 x 75 cm, což znamená ještě více místa než ve standartních modelech. Díky tomu získáváte dodatečný prostor pro nohy a svobodu pohybu během spánku. Spací pytel TWIN R má zip na pravé straně, díky čemu tvoří dokonalý celek se spacím pytlem TWIN L (má zip na levé straně) – jejich spojením získáte jeden velký spací pytel pro dvě osoby! Model Spokey TWIN R poskytuje vynikající pohodlí a pocit tepla. Je to skvělá volba pro jarní a letní kempování. Je zabalen ve vaku, díky čemuž nezabere mnoho místa mezi ostatními zavazadly.

Ideální pro jarní a letní noci

Pokud se rozhodnete strávit noc pod stanem nebo v útulně, je důležité se vybavit spacím pytlem, který vám poskytne pocit tepla a zajistí vám pohodlný odpočinek. Spokey TWIN R poskytuje vynikající tepelnou izolaci a pohodlí při teplotách +5/+14 °C. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů (170T polyester, 190T polyester W/P & W/R), díky čemuž má zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození a roztržení. Použitá výplň Hollowfibre dobře chrání před chladem – skvělé se hodí pro jarní a letní večery. Použitý dlouhý zip usnadňuje používání spacího pytle. Kromě toho ho lze spojit se spacím pytlem TWIN L a vytvořit tak jeden velký spací pytel pro dvě osoby. Spojením spacích pytlů TWIN R a TWIN L vytvoříte krásný designový spací pytel pro dvě osoby.

Parametry:
vnější materiál: 190T polyester W/P & W/R
vnitřní materiál: 170T prodyšný polyester
výplň: 300 g/m2 Hollowfibre
rozsah optimálních teplot: +5 / +14 °C
rozsah extrémních teplot: -5 / +15 °C
rozměr: 230 x 75 cm
rozměr složeného spacího pytle: 30 x 17 cm
zapínání: pravá strana
tvar: deka
typ: jarní/letní
balený v obalu
váha: 1650 g

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci