Spokey X ROPE TWEET III ložiskové švihadlo s ocelovou rukojetí, stříbrné

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
278 Kč
260 Kč
215 Kč bez DPH
-6%
Kód: ID358650 Prod. číslo: 5902693299158 EAN: 5902693299158 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey X ROPE TWEET III ložiskové švihadlo s ocelovou rukojetí, stříbrné


Ložiskové švihadlo Spokey X ROPE TWEET III:

- má ložiska, díky kterým se lanko během cvičení nezamotává, a samotný pohyb je plynulý a dynamický
- má ergonomicky tvarované rukojeti, které perfektně padnou do ruky a nekloužou během cvičení
- umožňuje přizpůsobit délku lanka výšce uživatele bez použití jiného nářadí

Švihadlo je jedním z nejčastěji používaných fitness vybavení při tréninku. Během skákání se zapojují do práce svaly celého těla se zvláštním důrazem na spodní část – lýtka a stehna, a zároveň zrychluje metabolismus, což přináší skvělé výsledky! Takové tréninky vám pomůžou zbavit se přebytečných kil, zeštíhlit postavu a zlepšit vaši celkovou fyzickou kondici.

Plynulý a dynamický pohyb

Švihadlo Spokey X ROPE TWEET III vám pomůže zpestřit váš každodenní domácí trénink, který budete moct doplnit i dynamickými cviky se švihadlem. Model X ROPE TWEET III má ergonomicky tvarované rukojeti, které perfektně padnou do rukou a během cvičení nekloužou. Díky kvalitním ložiskům se lanko během cvičení nezamotává a samotný pohyb je plynulý a dynamický.

Přizpůsobte si švihadlo podle vlastních potřeb

X ROPE TWEET III je vylepšené fitness švihadlo, se kterým bude každý váš trénink příjemný a maximálně pohodlný! Lanko je vyrobené z oceli a potažené plastem, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a nízkou hmotnost. A co víc, délku lanka lze snadno a rychle přizpůsobit výšce uživatele – k nastavení požadované délky stačí pouze pootočit šroubkem.

Parametry:
délka lanka: 300 cm
délka rukojetí: cca 16 cm
ocelové lanko potažené plastem
ložiskové
ergonomické rukojeti

Informace pro velkoodběratele:
balení: 48 ks/karton
možný prodej po 1 ks

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci