Spokey ZICO Mini rotoped

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
1 523 Kč
1 429 Kč
1 181 Kč bez DPH
-6%
Kód: ID358766 Prod. číslo: 5902693299639 EAN: 5902693299639 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey ZICO Mini rotoped

Mini rotoped Spokey ZICO:

- malý a velmi praktický
- zlepšuje cirkulaci krve, pohyblivost kloubů, posiluje svaly horních i dolních končetin
- ergonomické pedály
- plynulé nastavení zátěže


Mini rotoped Spokey ZICO je malý, velmi praktický a kompaktní stroj pro procvičení dolních i horních končetin. Je určen pro uživatele, kteří hledají pohodlná řešení. Mini rotoped ZICO je díky svým malým rozměrům skvělou volbou do jakékoliv domácnosti.

S mini rotopedem můžete cvičit bezpečně, pohodlně a zároveň intenzivně! Díky plynulému nastavení zátěže si jednoduše přizpůsobíte intenzitu tréninku přesně podle vaši aktuální fyzické kondice a vašich individuálních potřeb. Díky různým intenzitám během jízdy, si zamilujete domácí tréninky! Přehledný displej ukazuje čas, vzdálenost, rychlost, počet otáček za minutu a množství spálených kalorií. Mezi jednotlivými funkcemi se lze jednoduše přepínat pomocí červeného tlačítka.

Skvělý trénink doma

Víme, jak je důležitý prostor u vás doma, a proto jsme vytvořili model ZICO, jenž je kombinací minimalismu a praktičnosti. Jeho malé rozměry a nízká hmotnost (4 kg) vám pomůžou v jeho přechovávání. I během nepříznivého počasí si budete moct doma udělat kvalitní trénink a zpříjemnit si ho poslechem oblíbené hudby nebo sledováním oblíbeného seriálu.

Moderní fitness vybavení

Provoz mini rotopedu je tichý, plynulý a spolehlivý. Model ZICO se skvěle hodí jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé sportovce. Rovněž je vhodný i pro lidi se sníženou pohyblivostí, špatnou stabilitou nebo jako forma rehabilitace po úrazech. Rotoped není určený pro používání ve stoje, ale i přesto posílíte nejen paže a nohy, ale i střed těla.

Parametry:
hmotnost setrvačníku: 1 kg
jednotlačítkový počítač
funkce displeje: čas, vzdálenost, rychlost, počet otáček za minutu a kalorie profilované pedály
rozměry: 40,5 x 32 x 31 cm
zdroj napájení: 1 x baterie AAA (není součást balení)
hmotnost: 4 kg
maximální hmotnost uživatele: 100 kg

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci