SteelSeries Arctis 5 Black (2019 Edition)

Dostupnost: Skladem
Doprava: Zdarma
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
5 000 Kč
2 799 Kč
2 313 Kč bez DPH
-44%
Kód: ID315090 Prod. číslo: 61504 EAN: 5707119035910 Výrobce: STEELSERIES
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
SteelSeries Arctis 5 Black (2019 Edition)
ARCTIS 5 2019 Edition 7.1 Surround RGB herní sada Nejlepší mikrofon při hraní her: obousměrný mikrofon Clearcast s certifikátem Discord Slyšte úžasné detaily ve všech hrách s oceněným zvukem Arctis DTS sluchátka příští generace: prostorový zvuk X v2.0 Balance Game a Chat Audio s voličem USB ChatMix Prism RGB osvěttlení sluchátkem Určeno výhradně pro hraní her na PC Systém Arctis 5, který byl speciálně navržen pro PC hry, kombinuje nezávislé ovládání her a chatu, špičkový prostorový zvuk DTS a duální zesílení RGB pro vytvoření perfektního zvukového řešení pro vaši bojovou stanici. ARCTIS 5 2019 Edition 7.1 Surround RGB Gaming Headset Best mic in gaming: the Discord-certified Clearcast bidirectional microphone Hear stunning detail in all games with award-winning Arctis sound Next-generation DTS Headphone:X v2.0 surround sound Balance Game and Chat Audio with the USB ChatMix dial Prism RGB illuminated earcups Designed exclusively for PC gaming Specifically designed for the PC Gamer, Arctis 5 combines independent game and chat control, cutting-edge DTS surround sound, and dual zone RGB illumination to create the perfect audio solution for your battlestation. Speaker Drivers Neodymium Drivers 40mm Headphone Frequency Response
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Společnosti byla založena v roce 2001 Jacobem Wolff-Petersenem. Společnost se původně jmenovala Soft Trading, na se přejmenovala v roce 2007. Soft Traing vyráběl IceMat a SteelPad – podložky pod počítačové myši. Právě ze SteelPad se poté odvodil název . V roce 2008 odkoupil společnost Ideazon zabývající výrobou polohovacích herních zařízení. V roce 2012 získal investici od firem Catterton Partners a ClearVue. Výška investice nebyla zveřejněna. V současné době má zastoupení v Severní Americe, Evropě a Asii. Firemní filozofie je reinvestování části zisku zpět do herního průmyslu pro podporu a urychlení růstu. sponzoruje několik progamingových týmů a hráčů, například Major League Gaming a Natus Vincere. je partnerem Blizzard Entertainment, Electronic Arts, Gunnar Optiks a Valve Corporation. Se máte garanci, že nakupujete špičkové produkty s vynikajícími parametry a s velmi dobrou image pro Vaše herní zážitky.

>> Více informací o výrobci