SteelSeries Arctis Pro

Dostupnost: Skladem
Doprava: Zdarma
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
7 000 Kč
3 699 Kč
3 057 Kč bez DPH
-47%
Kód: ID304442 Prod. číslo: 61486 EAN: 5707119034678 Výrobce: STEELSERIES
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
SteelSeries Arctis Pro
Arctis Pro kombinuje špičkové vysoce kvalitní zvuk s konstrukcí z leštěné oceli a hliníkové slitiny, která dodává až 40 000 Hz zvuku úžasný realismus a prvotřídní styl. Navrženo s novou verzí DTS: X v2.0 a navrženo s exkluzivním čelenkou Arctis a ušními podušky z materiálu AirWeave. Náhlavní souprava zní stejně úžasně, jaký máte pocit. Sluchátka Arctis Pro jsou vybaveny mikrofonem ClearCast ve studiově kvalitní podobě pro bezkonkurenční jasnost hlasu a rušení šumu pozadí. Arctis Pro combines premium high fidelity audio with luxurious polished steel and aluminum alloy construction, delivering up to 40,000 Hz audio with stunning realism and premium style. Engineered with new DTS Headphone:X v2.0 and designed with the exclusive Arctis ski goggle headband and AirWeave performance fabric ear cushions, the headset sounds as amazing as it feels. The Arctis Pro headset features a studio-quality ClearCast microphone for unparalleled voice clarity and background noise cancellation. o Industry-leading 40,000 Hz capable Hi-Res speaker drivers o Lightweight aluminum alloy and steel construction o DTS Headphone:X v2.0 surround sound o ClearCast, the best mic in gaming o USB ChatMix dial o AirWeave performance-fabric ear cushions o Exclusive ski goggle headband o Prism RGB illumination o On-ear volume and mic mute o Swappable speaker tags o Built-in share jack
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Společnosti byla založena v roce 2001 Jacobem Wolff-Petersenem. Společnost se původně jmenovala Soft Trading, na se přejmenovala v roce 2007. Soft Traing vyráběl IceMat a SteelPad – podložky pod počítačové myši. Právě ze SteelPad se poté odvodil název . V roce 2008 odkoupil společnost Ideazon zabývající výrobou polohovacích herních zařízení. V roce 2012 získal investici od firem Catterton Partners a ClearVue. Výška investice nebyla zveřejněna. V současné době má zastoupení v Severní Americe, Evropě a Asii. Firemní filozofie je reinvestování části zisku zpět do herního průmyslu pro podporu a urychlení růstu. sponzoruje několik progamingových týmů a hráčů, například Major League Gaming a Natus Vincere. je partnerem Blizzard Entertainment, Electronic Arts, Gunnar Optiks a Valve Corporation. Se máte garanci, že nakupujete špičkové produkty s vynikajícími parametry a s velmi dobrou image pro Vaše herní zážitky.

>> Více informací o výrobci