SteelSeries DeX

  • Poslední kusy
Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
1 387 Kč
664 Kč
549 Kč bez DPH
-52%
Kód: ID227115 Prod. číslo: 63500 EAN: 5707119023191 Výrobce: STEELSERIES
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
SteelSeries DeX
Bezkonkurenční výkon Podložka pod myš SteelSeries DeX je novým standardem v oblasti vysoce výkonných podložek pod myš. Máme za sebou dlouhou dobu vyvíjení výjimečných herních podložek, počínaje ICEMAT, později QcK a pak HD sérií. DeX je vyvrcholením více než deseti let výzkumu, pečlivého testování a nejmodernějších technologií. Poskytuje bezkonkurenční výkon, takže je jasnou volbou pro soutěživé hráče. DeX je poslední podložka pod myš, kterou kdy budete potřebovat. Rychlý a hladký povrch DeX byl navržen s hlavním posláním - vytvořit povrch s nejnižším možným třením na trhu pro rychlost a přesnost vašich pohybů myší. 3D povrch DeXu optimalizovaný pro rychlost je vybaven tvarovaným vzorem, který udržuje hladký a stálý skluz ve všech směrech, a to i přes kultovní SteelSeries logo. Vaše pohyby myší budou zcela přirozené. Vyspělý povrch Podívejte se blíže na povrch DeX - to není typická podložka pod myš. Všimnete si, že většina materiálu je ve skutečnosti pod hranou plochy. Speciální vzor vznesených šestiúhelníkových hřebenů snižuje kontaktní místa mezi myší a podložkou. Méně kontaktu znamená menší tření. Tyto neuvěřitelně malé vyvýšeniny minimalizují tření při zachování přesného sledování povrchu. Navrženo pro hráče Vytváříme výrobky pro všechny hráče. Jak již bylo řečeno, najdeme něco zajímavého a pak přichází nesmírně důležité důkladné testování hráči. Když DeX splnil a překročil jejich vysoké nároky, věděli jsme, že by měl být nedílnou součástí vašeho herního vybavení. S jejich přispěním tak byl vyzkoušen a vybrán ideální polymerový povrch s nízkým třením. Dlouhá životnost DeX byl při vývoji podroben různým druhům zkoušek a testů. Testovali jsme odolnost proti oděru, aby bylo jisté, že si udrží své neuvěřitelné vlastnosti i při dlouhodobém používání. Do testování odolnosti byli zapojeni i profesionální hráči. Testovali DeX celkem dlouhou dobu s podobným výsledkem. Pokud na něj nevezmete brusku, něco vydrží. Omyvatelný Pokud se SteelSeries DeX umaže, čištění je hračka. Podložka je odolná proti vodě, takže ji můžete umýt vodou bez následků. Poté ji pouze osušíte a můžete se vrátit ke hraní. Masivní silikonový podklad Cestování podložky po stole může být při zběsilém hraní skutečně otravné. To je další problém, který se snažíme odstranit. Proto DeX přichází s masivním silikonovým podkladem, aby se vaše myš mohla volně pohybovat, ale podložka nikoliv. Oranžový silikon vytváří hladkou a přilnavou spodní stranu. Tepelně svařené hrany Pro zvýšení odolnosti a celkové životnosti jsou obě části, textilní povrch a silikonový podklad, tepelně svařeny. Nehrozí tak žádné třepení hran. Rozměry: 320 x 270 x 2mm Hmotnost: 212g
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Společnosti byla založena v roce 2001 Jacobem Wolff-Petersenem. Společnost se původně jmenovala Soft Trading, na se přejmenovala v roce 2007. Soft Traing vyráběl IceMat a SteelPad – podložky pod počítačové myši. Právě ze SteelPad se poté odvodil název . V roce 2008 odkoupil společnost Ideazon zabývající výrobou polohovacích herních zařízení. V roce 2012 získal investici od firem Catterton Partners a ClearVue. Výška investice nebyla zveřejněna. V současné době má zastoupení v Severní Americe, Evropě a Asii. Firemní filozofie je reinvestování části zisku zpět do herního průmyslu pro podporu a urychlení růstu. sponzoruje několik progamingových týmů a hráčů, například Major League Gaming a Natus Vincere. je partnerem Blizzard Entertainment, Electronic Arts, Gunnar Optiks a Valve Corporation. Se máte garanci, že nakupujete špičkové produkty s vynikajícími parametry a s velmi dobrou image pro Vaše herní zážitky.

>> Více informací o výrobci