SteelSeries Heroes of the Storm Gaming Mouse

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
2 186 Kč
1 807 Kč bez DPH
Kód: ID227164 Prod. číslo: 62169 EAN: 5707119023641 Výrobce: STEELSERIES
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
SteelSeries Heroes of the Storm Gaming Mouse
Zvolte svého hrdinu, vemte naši zbraň! Exkluzivní herní myš SteelSeries Heroes of the Storm ™ nabízí výkon našeho Sensei RAW s exkluzivním tématem Heroes of the Storm, včetně jasného modrého podsvícení ve třech různých zónách pro okouzlující a jedinečný vzhled. Sensei RAW poskytuje myši Heroes of the Storm stoprocentní výkon prostřednictvím svého kvalitního laserového senzoru a rychlých spínačů s dlouhou životností. Pohodlný a obouruký design je zvýrazněn měkčeným povrchem a sedmi ergonomicky umístěnými tlačítky pro neuvěřitelný zážitek, zatímco se rvete se svými hrdiny. Délka kabelu: 2m Konektor: USB 8 tlačítek z toho 7 programovatelných Snímky za vteřinu: 11750 Palce za vteřinu: 150 Lift distance: 2 mm Měkčený gumový povrch Životnost spínačů: 30 milionů kliknutí (pravý/levý), 1 milion ostatní Laserový senzor Modré podsvícení
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Společnosti byla založena v roce 2001 Jacobem Wolff-Petersenem. Společnost se původně jmenovala Soft Trading, na se přejmenovala v roce 2007. Soft Traing vyráběl IceMat a SteelPad – podložky pod počítačové myši. Právě ze SteelPad se poté odvodil název . V roce 2008 odkoupil společnost Ideazon zabývající výrobou polohovacích herních zařízení. V roce 2012 získal investici od firem Catterton Partners a ClearVue. Výška investice nebyla zveřejněna. V současné době má zastoupení v Severní Americe, Evropě a Asii. Firemní filozofie je reinvestování části zisku zpět do herního průmyslu pro podporu a urychlení růstu. sponzoruje několik progamingových týmů a hráčů, například Major League Gaming a Natus Vincere. je partnerem Blizzard Entertainment, Electronic Arts, Gunnar Optiks a Valve Corporation. Se máte garanci, že nakupujete špičkové produkty s vynikajícími parametry a s velmi dobrou image pro Vaše herní zážitky.

>> Více informací o výrobci