SteelSeries QcK Edge - XL

  • Novinka
Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
999 Kč
698 Kč
577 Kč bez DPH
-30%
Kód: ID321735 Prod. číslo: 63824 EAN: 5707119036771 Výrobce: STEELSERIES
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
SteelSeries QcK Edge - XL
Velmi kvalitní podložka pod myš, látková, šité okraje, ideální pro optické i laserové myši, snadno omyvatelná, protiskluzová spodní strana, velikost XL. Jedná se o velmi kvalitní podložku pod myš. Je vyrobena z kvalitní látky s šitými okraji. Je ideální pro optické i laserové myši. Je snadno omyvatelná. Má protiskluzovou spodní stranu. Její rozměry činí 900 x 300 x 2 mm. Světově známý výrobce herního příslušenství, společnost SteelSeries, vám přináší svou herní látkovou podložku pod myš nesoucí označení QcK Edge, optimalizovanou pro pohyby s vysokým i nízkým DPI. Přednosti QcK Edge Léty prověřená kvalita produktů SteelSeries Šité okraje pro zvýšenou životnost Exkluzivní QcK povrch pro maximální kontrolu Odolná a omyvatelná pro snadné čištění Neklouže Odolná, protiskluzová gumová spodní strana je vytvořena tak, aby eliminovala nechtěné pohyby podložky a poskytuje solidní platformu pro kompetitivní hraní. QCK EDGE Cloth Gaming Mouse Pad Stitched edges for increased durability Exclusive QcK micro-woven cloth for maximum control Optimized for low and high DPI tracking movements Durable and washable for easy cleaning 900 mm x 300 mm x 2 mm Never-Fray Stitched Edges Stitching along the edges of the surface ensure it will never fray or peel.¨ Pinpoint Mouse Accuracy Tested by the top mouse sensor manufacturer, the high thread count and smooth surface optimizes mouse tracking accuracy for both optical and laser sensors. Never-Slip Base The durable, non-slip rubber base is designed to eliminate unwanted movement and provide a solid platform for competitive gaming. Professional Performance With over 10 million sold and trusted by esports stars around the world, the award winning QcK surface is now available with stitched edges. QcK Edge Series Featuring the same legendary micro-woven cloth surface as the QcK, the QcK Edge Series offers extra durability from peeling and fraying thanks to stitched edges.
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Společnosti byla založena v roce 2001 Jacobem Wolff-Petersenem. Společnost se původně jmenovala Soft Trading, na se přejmenovala v roce 2007. Soft Traing vyráběl IceMat a SteelPad – podložky pod počítačové myši. Právě ze SteelPad se poté odvodil název . V roce 2008 odkoupil společnost Ideazon zabývající výrobou polohovacích herních zařízení. V roce 2012 získal investici od firem Catterton Partners a ClearVue. Výška investice nebyla zveřejněna. V současné době má zastoupení v Severní Americe, Evropě a Asii. Firemní filozofie je reinvestování části zisku zpět do herního průmyslu pro podporu a urychlení růstu. sponzoruje několik progamingových týmů a hráčů, například Major League Gaming a Natus Vincere. je partnerem Blizzard Entertainment, Electronic Arts, Gunnar Optiks a Valve Corporation. Se máte garanci, že nakupujete špičkové produkty s vynikajícími parametry a s velmi dobrou image pro Vaše herní zážitky.

>> Více informací o výrobci