SteelSeries QcK+ Limited Gaming Mouspad

Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
999 Kč
899 Kč
743 Kč bez DPH
-10%
Kód: ID283145 Prod. číslo: 63700 EAN: 5707119031257 Výrobce: STEELSERIES
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
SteelSeries QcK+ Limited Gaming Mouspad
QcK + Limited je nová generace podložek pod myš vycházejí z 15let zkušeností s výrobou. Je vrcholem inovací s důrazem na špičkový povrch. Mikrovláknový povrch zajišťuje skvělou a přesnou funkcí myši. K dispozici je protiskuluzová základna.Navrženo pro zlepšení klouzání myší, nová mikrovlákna SteelSeries mají minimální tření a hedvábně hladkou texturu. Nový povrch optimalizuje přesnost sledování jak optických, tak laserových senzorů. Rozměry myši jsou šířka 450mm výška 400mm tlouštka 3mm QcK+ Limited Micro-woven cloth surface High thread count for improved mouse tracking Never-Fray Stitching Non-slip base QcK+ Limited Mousepad Building upon SteelSeries' 15 year legacy of gaming mousepads, the QcK+ Limited is the pinnacle of surface performance and innovation. Micro-Woven Cloth Engineered to improve mouse glide, SteelSeries new micro-woven cloth has minimal friction and a silky-smooth texture. Perfect Mouse Tracking Tested by the top mouse sensor manufacturer, the high thread count and surface variation optimizes tracking accuracy for both optical and laser sensors. Never-Fray Stitching Understitching along the edges of the surface ensures it will never fray or peel. Specifications Width450mm Height400mm Depth3mm MaterialMicro-Woven Cloth Stitched EdgesYes
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Společnosti byla založena v roce 2001 Jacobem Wolff-Petersenem. Společnost se původně jmenovala Soft Trading, na se přejmenovala v roce 2007. Soft Traing vyráběl IceMat a SteelPad – podložky pod počítačové myši. Právě ze SteelPad se poté odvodil název . V roce 2008 odkoupil společnost Ideazon zabývající výrobou polohovacích herních zařízení. V roce 2012 získal investici od firem Catterton Partners a ClearVue. Výška investice nebyla zveřejněna. V současné době má zastoupení v Severní Americe, Evropě a Asii. Firemní filozofie je reinvestování části zisku zpět do herního průmyslu pro podporu a urychlení růstu. sponzoruje několik progamingových týmů a hráčů, například Major League Gaming a Natus Vincere. je partnerem Blizzard Entertainment, Electronic Arts, Gunnar Optiks a Valve Corporation. Se máte garanci, že nakupujete špičkové produkty s vynikajícími parametry a s velmi dobrou image pro Vaše herní zážitky.

>> Více informací o výrobci