Stojan Datalogic Gryphon I černý

Dostupnost: Není skladem
Záruka:  24 měsíců
513 Kč
424 Kč bez DPH
Kód: ID357936 Prod. číslo: STD-G040-BK
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Kristián Šidlikovský
Kristián Šidlikovský - produktový manažer
+420 495 800 723
Stojan Datalogic Gryphon I černý

Stojánek pro čtečky Gryphon I značky Datalogic usnadní snímání čárových kódů. Elegantní grafitově černé provedení bude ladit s jakýmkoliv interiérem.

Čtečka Gryphon I značky Datalogic

Kabelový lineární snímač čárového kódu umožňuje připojení přes USB port. Lineární zobrazovač poskytuje špičkový výkon při čtení kódů. Nabízí robustnost a trvanlivost za výhodnou cenu.

Schopnost čteček Gryphon zachytit čárové kódy ze vzdálenosti 0 až 100 cm zvyšuje produktivitu a zlepšuje ergonomii. Široký úhel snímání čte velmi široké kódy. Obnovené schopnosti dekódování zvyšují propustnost a tím zlepšují čitelnost špatných nebo poškozených kódů.

Datalogic Čtečky s lineárním zobrazováním poskytují pokročilý výkon čtení a dekódování pro nejrůznější aplikace. Všechny tyto funkce v kombinaci s dekódováním s vysokým rozlišením zvládnou přečíst štítky o velikosti 3 mil.

Zvyšte produktivitu v maloobchodním a kancelářském prostředí, nemocnicích, lékárnách a ve výrobních závodech. Mějte jistotu, že si kupujete vysoce výkonný produkt a sofistikované řešení pro sběr dat. Exkluzivní patentovaná technologie „Green Spot“ společnosti Datalogic pro dobrou zpětnou vazbu přímo na kódu skvěle funguje za špatných světelných podmínek nebo v hlučném prostředí.

Specifikace

Značka Datalogic
Model pro Gryphon I
Určení stojánek
Barva grafitově šedá
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení