Sušička ovoce G21 Harmony big s časovačem

Dostupnost:  Není skladem
Doprava: Zdarma
Záruka:  24 měsíců
4 498 Kč
3 717 Kč bez DPH
Kód: ID263361 Prod. číslo: HMB-800W Výrobce: G21
Tisknout Sdílet
Kristián Šidlikovský
Kristián Šidlikovský - produktový manažer
+420 495 800 723
Sušička ovoce G21 Harmony big s časovačem
Deset sušících plátů, regulace teploty, rovnoměrné sušení ovoce, zeleniny i masa, příjemně tichý chod. To jsou jen některé z důvodů, pro které je sušička potravin G21 Harmony Big tolik oblíbená. V čem ještě vyniká?

Výborný poměr ceny a výkonu


Srovnáním parametrů zjistíte, že poměr ceny a toho, co dokáže, je skvělý. Svým 800W  příkonem patří G21 Harmony Big mezi profesionálky. Bez problémů zvládne velké vytížení v komerčních provozech, restauracích nebo barech. Cenou je přitom dostupná i pro domácí použití.

sušička

Rovnoměrné sušení

Díky umístění ventilátoru na zadní stěně sušičky proudí při sušení teplý vzduch horizontálně. Tato obrovská výhoda umožňuje rovnoměrné sušení všech vložených kousků ovoce, zeleniny nebo masa, hub i bylinek. Sušící se dobroty nemusíte neustále kontrolovat, přerovnávat ani obracet.

Regulátor teploty ‒ kamarád vitamínů


Důležitým prvkem správného sušení je teplota. Příliš vysoká připraví suroviny o důležité živiny, příliš nízká zase nevysuší potraviny důkladně a mohou se začít kazit. Regulátorem teploty nastavíte takovou, která zabrání ztrátám zdravých látek, enzymů i vitamínů.

sušička

Nastavte čas, o víc se starat nemusíte

Sušičku potravin G21 Harmony Big jsme vybavili automatickým časovačem. Po uplynutí nastavené doby sušení, kterou jste nastavili na digitálním displeji, se sama vypne. V době sušení si klidně nakrájejte suroviny na další várku, hrajte si s dětmi nebo se věnujte sami sobě. Váš čas je jen váš, o svou profesionální pomocnici se starat nemusíte. Sušte nejen ovoce a zeleninu


Ovocné lupínky nebo zeleninové chipsy si lidé v sušičkách připravují nejčastěji. Se sušičkou G21 Harmony Big ale usušíte cokoliv. Vegetariánské ovocné rolky, vynikající zdravé sušenky, plátky masa, houby i vlastnoručně nasbírané bylinky. Dokoupením teflonového plata si navíc zajistíte i přísun domácích jogurtů, vynikající korpus na pizzu nebo zdravé fitness müsli tyčinky.

Nejzdravější způsob uchovávání potravin

Proč máme sušičky tak rádi? Protože díky nim můžeme skladovat potraviny celé dlouhé měsíce bez toho, aby přišly o své vitamíny, zdravé látky a živiny. Zatímco v mraženém ovoci zůstává pouze 40-60 % živin a v konzervovaném dokonce jen 20-30 % původních zdravých látek, sušení vám uchová až 97 % živin. To už je pádný důvod pro pořízení Sušičky G21 Harmony Big, že?


sušička

Parametry:

Počet plat: 10
Rozměr plat: 34 x 38 cm
Výkon: 800 W
Regulátor nastavení teploty: 32 – 68 °C
BPA free (neobsahuje bisfenol – zdraví škodlivý uhlovodík)
Digitální časovač
Digitální displej
Rozměry (Š x V x H): 38,5 x 49 x 50 cm
Hmotnost: 8,5 kg

Obsah balení:


Sušička Harmony big
10 sušících plat
10 sušících vložek s jemným síťováním
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení