Tannhäser: Operation Novgorod

Dostupnost: Není skladem
Záruka:  24 měsíců
1 598 Kč
1 321 Kč bez DPH
Kód: ID265291 Prod. číslo: FTH06 EAN: 9781589944183 Výrobce: Fantasy Flight Games
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Novák
David Novák - produktový manažer
+420 495 800 723
Tannhäser: Operation Novgorod
V tomto rozšíření naleznete zcela novou frakci – ruský Matriarchát, která se zapojuje do probíhající války. Tři noví hrdinové s unikátními schopnostmi a zvláštním vybavením jsou doplněni dvěma robotickými služebníky. S moderní výzbrojí tak představuje Matriarchát mocnou sílu, se kterou je třeba počítat.

Velký hrací plán přináší dvě nové mapy, na kterých můžete bojovat – tajnou vojenskou základnu někde daleko v zasněžené Sibiři a vnitřek rozlehlého domu. V balení naleznete i tři scénáře, které využívají novou mapu.

Nové vybavení se skládá především z vysoce pokročilých technologických zbraní a pomůcek, jako jsou osobní ochranná silová pole, dvouhlavňové pistole, elektrické revolvery a další.

Také zde naleznete několik menších herních módů, které obohacují především týmovou hru. Jako bonus jsou v balení i bonusové žetony vybavení a schopností, které jsou ke stažení na stránkách vydavatele.

Obsah balení:
1 pravidla hry
1 hrací plán
5 tabulek postav
7 namalovaných plastových figurek
128 žetonů

Upozornění:
Toto není samostatná hra, ale pouze rozšíření, které vyžaduje původní hru!
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení