Teplovodivá podložka COOLLABORATORY Liquid MetalPad (1xCPU)

  • DOPRODEJ
Dostupnost: Skladem
Odesíláme:  Následující pracovní den
Záruka:  24 měsíců
244 Kč
131 Kč
108 Kč bez DPH
-46%
Kód: ID017567 Prod. číslo: Liquid MetalPad1CPU EAN: 4260157580046 Výrobce: COOLLABORATORY
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
+420 495 800 721
Teplovodivá podložka COOLLABORATORY Liquid MetalPad (1xCPU)
! Nová technologie chlazení ! COOLLABORATORY Liguid MetalPad je první teplotní podložka, která se skládá ze 100% kovu a která se mírně rozpouští vlivem tepla (zahřívací proces) (BurnIn proces), a vyplní všechny nerovnosti mezi jednotlivými plochami. Jednoduchá, čistá a rychlá instalace. COOLLABORATORY Liguid MetalPad může být užívaná se všemi chladicími na trhu komerčně dosažitelnými materiály, například hliník nebo měď! COOLLABORATORY Liguid MetalPad podložka je certifikována RoHS a je absolutně netoxická. Před použitím COOLLABORATORY Liguid MetalPad se doporučuje očistit chladicí plochy. * čtverec o velikosti 38x38 mm
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Coollaboratory je mladá a inovativní společnost sídlící v Německu. Řešení termodynamických problémů zaujímá ústřední fázi podnikové filozofie, stejně jako vývoj odpovídajících produktů, které omezují nebo odstraňují problémy. Na místě Coollaboratory se soustřeďuje na sortiment slitin z tekutého kovu a vývoj nových nebo revidovaných koncepcí chlazení.

>> Více informací o výrobci