Terminál Zebra MC3300 Standard, 1D, BT, Wi-Fi, Func. Num., PTT, GMS, Android

Dostupnost: Není skladem
Doprava: Zdarma
Záruka:  12 měsíců
26 103 Kč
21 573 Kč bez DPH
Kód: ID358192 Prod. číslo: MC330M-SL3HG2RW Výrobce: ZEBRA
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Kristián Šidlikovský
Kristián Šidlikovský - produktový manažer
+420 495 800 723
Terminál Zebra MC3300 Standard, 1D, BT, Wi-Fi, Func. Num., PTT, GMS, Android

Zebra MC3300 je lehký, všestranný klíčový přenosný počítač se systémem Android, který se skvěle hodí přímo do skladu, zázemí skladu nebo do výrobní haly.

Řada MC33xx se odlišuje od konkurence tím, že nabízí čtyři odlišné tvarové provedení, tři typy klávesnice a špičkové možnosti sběru dat, které lze přizpůsobit potřebám zákaznických aplikací. Pozvedněte svou produktivitu a efektivitu na novou úroveň s rodinou ručních počítačů Zebra MC33xx.

Více tvarových provedení

Jak můžete z mobilního počítače získat vyšší produktivitu, efektivitu a pohodlí? Řadu Zebra MC33xx lze konfigurovat čtyřmi způsoby - pistolovou rukojetí, revolverovou hlavou s rotující hlavou, přímým snímačem 0 o a 45° scanerem - což vám dává možnost výběru nejvhodnější varianty pro zamýšlené využití. Všechny varianty jsou navrženy s ohledem na ergonomii a výkon. Získejte mobilní počítač, který zajistí vyšší produktivitu vašeho podnikání.

Robustní s dlouhou životností

Vytváření účelu pro širokou škálu prostředí - s různými úrovněmi výkonu pro ochranu proti upuštění na zem, pádu na betonovou podlahu a vniknutí do samotného přístroje. Umožní vám vybrat nejlepší zařízení, které je optimalizováno přesně pro vaše potřeby.

Špičkový záznam dat

Sběr dat je klíčovou součástí každodenního provozu řady MC33xx. Díky rozsáhlému výběru možností sběru dat pokrývajícím skenování na krátkou, střední a dlouhou vzdálenost v rozmezí od 7,62 cm až po 12,4 m.

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení