BE QUIET

be quiet! je prémiový výrobce napájecích zdrojů, počítačových skříní a chlazení pro vaše stolní PC.

Číslo 1 pro napájecí zdroje v Německu

be quiet! výrobky jsou přesvědčivé, což je dokázáno dosažením a obranou vedoucího postavení na trhu napájecích zdrojů v Německu od roku 2006*. Toto postavení potvrzují a doprovázejí četná ocenění pro napájecí zdroje a stejně tak pro naše chlazení.

Opakovaný vítěz: Výrobce roku

be quiet! je oceněna čtenáři, známého německého hardwarového časopisu PC Games Hardware, devětkrát za sebou jako "Výrobce roku" v kategorii napájecích zdrojů. V kategorii ventilátorů získává be quiet! první pozici pětkrát po sobě a patří k nejlepším třem výrobcům CPU chladičů více než tři roky za sebou. Komunita Hardwareluxx zvolila be quiet! jako "Výrobce roku" v kategorii napájecích zdrojů již čtyři roky po sobě.

Výjimečně tichý provoz

be quiet! se drží svého jména: Více než deset let zkušeností v oblasti redukce hluku a ticha dělá z be quiet! produktů pravděpodobně ty nejtišší na trhu.Ventilátory mají nepochybně velký vliv na hladinu hluku u be quiet! produktů. Proto využíváme naše speciálně vyvinuté ventilátory SilentWings téměř ve všech produktech. Jsou vybaveny různými funkcemi pro redukci hluku. Díky tomu zajišťují skutečně tichý provoz - naše výrobky dosahují nejlepší rovnováhy mezi chladícím výkonem a prakticky neslyšitelným provozem.

Špičková kvalita a tichý provoz od odborníků na ticho

Pokud si vyberete be quiet!, můžete si být jisti, že získáte špičkovou kvalitu a také tichý provoz od odborníků na ticho.