BELKIN

Společnost Belkin International  vytváří produkty, které pomáhají lidem využívat sílu technologie, a usnadňují jejich životní styl. Toto bylo poslání Belkinu od jejich založení v roce 1983.

Společnost Belkin byla založena generálním ředitelem Chet Pipkinem v garáži rodičů. Již v té době se Chetova vášeň řídila řešením potřeb zákazníků. Ve večerních hodinách o víkendech vyráběl kabely a prodával je místním výrobcům počítačů a obchodníkům v reakci na rostoucí trh osobních počítačů v 80. letech. Firma sídlí v Playa Vista, přímo v srdci Los Angeles tech centra.

Dnes společnost Belkin International má tři značky - Belkin, Linksys a WeMo. Výrobky značky Belkin jsou proslulé svou jednoduchostí a snadnou obsluhou, zatímco načka Linksys pomáhá vytvářet bezdrátové připojení po celém světě. Nejnovější značka, WeMo, je lídrem v poskytování a přizpůsobení chytrých domácích zážitků. Jeho produktová platforma umožňuje lidem monitorovat, měřit a řídit svou elektroniku, spotřebiče a osvětlení doma i na cestách.