DiCAPac

Společnost DiCAPac byla založena v roce 2005 a je předním výrobcem vodotěsných pouzder pro digitální zařízení. Od té doby společnost DiCAPac představila různé vysoce kvalitní vodotěsné pouzdra pro digitální fotoaparáty, videokamery, mobilní telefony, tablet PC, DSLR a SLR fotoaparáty.

S našimi vlastními technickými liniemi a více než desetiletou zkušeností představuje společnost DiCAPac vodotěsné pouzdra o hloubce až 10 metrů, které exportujeme do více než 60 zemí, jako jsou USA, Evropa, Japonsko, Brazílie atd. Všechny produkty DiCAPac dosáhly IPX8 a IP68, nejvyšší vodotěsné stupně z notoricky známého japonského průmyslového standardu. 7% z celkových příjmů každého roku je vynaloženo pouze na výzkum a vývoj a dále rozvíjíme nové technologie a zvyšujeme kvalitu produktů DiCAPac. DiCAPac má exkluzivní partnerství s několika vodními parky, jako je park Xcaret v Cancúnu, Mexiku a karibském zálivu v Koreji.

Společnost se sídlem v Wonju, Korea, pobočka v Soulu, Koreji a na Floridě, ve Spojených státech a ve skladu v německém Schwalbachu, má rozsáhlou síť a trh po celém světě. 55% celkových příjmů pochází ze zámořských tržeb a pevně očekáváme, že zahraniční tržby budou neustále růst.