Kickbike

Od roku 2011 jsme součástí rodiny KICKBIKE. Společně s Hannu Vierikkem úročíme své zkušenosti z jízdy na koloběžce, ladíme detaily současných modelů, chystáme modely budoucí a společně tak posouváme značku KICKBIKE dále.

Podnikání v rodině KICKBIKE není jako každé jiné. I přes nástup dalších a dalších koloběžkových výrobců, z nichž dnes již většina kopíruje koncept koloběžky, který Hannu před mnoha lety namaloval na čtverečkovaný papír, vlajka KICKBIKE vlaje klidně dále. Drží nás pohromadě léta osobního přátelství, litry prolité finské vodky a láska ke koloběžkám a koloběžkovému sportu. Všichni členové KICKBIKE rodiny koloběžkami žijí, používají je každý den při cestách městem, testují, závodí a společně tak posouvají značku dále. Spojuje nás fantastický příběh cesty od třikrát ohnuté trubky po pokořenou stou Tour de France. Příběh kardiochirurga, který určil směr koloběžkového byznysu. Příběh učitele, který se z půjčovny s třemi koloběžkami propracoval v největší velkoobchodní sklad s koloběžkami v Evropě. Příběh šesti přátel, kteří si na Champs Élysées splnili celoživotní sportovní sen.

Své příběhy si nenecháváme pro sebe, ale dělíme se o ně se svými zákazníky. A právě to činí KICKBIKE unikátní koloběžkou. Koloběžkou s příběhem.

Na koloběžku jsme se poprvé postavili v roce 1999. V roce 2001 jsme podnikli první dálkovou cestu z Prahy do Benátek. Od sezony 2002 jsme nedílnou součástí závodního koloběžkového světa, koloběžkové Rollo ligy a mezinárodních koloběžkových závodů. Máme na kontě nespočitatelné množstvi koloběžkových úspěchů na českém i mezinárodním poli včetně titulů mistra světa. V roce 2013 jsme úspěšně dokončili zatím největší koloběžkový projekt historie.