LOCKALARM

V posledních letech se bezpečnost stala velmi významnou záležitostí. Krádeží je obecně na celém světě na vzestupu a poptávka po účinném dostupném zabezpečení je extrémně silná. Produkty Lock Alarm byly navrženy s ohledem na tuto skutečnost a poskytují inteligentní bezpečnostní řešení pro širokou škálu běžných aplikací.

Problém s obyčejnými zámky spočívá v tom, že jen tiše čekají, až přijdou zloději. LockAlarm zámek je jiný, protože má velicé hlasitý alarm. Pokus o přeříznutí zámku spustí alarmu, přitáhne pozornost a odradí potenciálního zloděje. Podle policie a dalších bezpečnostních orgánů je hluk nejlepším odstrašujícím prostředkem proti trestné činnosti.

Pomocí oceněné patentované technologie jsou produkty Lock Alarm k dispozici POUZE zámky, které skutečně fungují tak, že spustí zvukový signál při řezání kabelu / lanka. „Inteligentní“ elektronika zajišťuje, že poplach zazní pouze při pokusu o útok na zařízení, a proto nezpůsobí žádné falešné poplachy .

Produktová řada Lock Alarm poskytuje efektivní a cenově dostupné zabezpečení pro širokou škálu běžných aplikací doma, venku nebo na cestách. 

Jako měřítko jejich obrovského úspěchu byly propagační systémy Lock Alarms propagovány některými policejními silami po celém světě jako účinný odstrašující prostředek proti oportunistické krádeži (která ve většině zemí představuje více než 98% všech krádeží). Produkty Lock Alarm navíc získaly mnoho pozitivních recenzí a posudků od médií a spotřebitelů.